Dabar populiaru
Tiesiogiai
Publikuota 2022 01 04, 19:51

„NY Times“: Kitokie senelių namai – kaip į pensiją išeina turtingieji

82 metų Billas Morino, į pensiją išėjęs vienos įmonės generalinis direktorius, nebuvo patenkintas savo slaugos namais, esančiais Manheteno Aukštutiniame Vest Saide. Ten liftai visada būdavo sugedę, jo mažas kambarys buvo priešais mūrinį pastatą, o kaskart, panorus išeiti, jam reikėdavo leidimo.
Senjorai Tik prenumeratoriams
Senjorai / 123RF.com nuotr.

Taigi praėjusiais metais, pačiame pandemijos įkarštyje, jis persikraustė į „Watermark“ Brukline – naują prabangią „senjorų bendruomenę“, įsikūrusią 16 aukštų pastate, kuris iki XX amžiaus trečiojo dešimtmečio buvo viešbutis.

Jo bokštais su kolonomis primena Italijos rūmus, viduje yra uždaras baseinas, o gyventojais rūpinasi nedidelė globėjų armija, – visi jie kaip įmanydami stengiasi patenkinti savo globotinių poreikius.

Netoliese gyvenantis B.Morino sūnus Timas, kuris ir pasiūlė „Watermark“ savo tėvui, pats stebisi šių globos namų prabanga.

„Niekada taip nebūčiau įsivaizdavęs, kad mano senstantis tėvas šitaip gyvens, – sakė Timas Morino, vienos vadovų rengimo firmos prezidentas. – Tai gražiausias pastatas, kokiame jis kada nors yra gyvenęs. O jis juk 30 metų gyveno gražiame kooperatiniame name Murray Hillo rajone.“

© 2021 The New York Times Company

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką