2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„NY Times“: Kitokie senelių namai – kaip į pensiją išeina turtingieji

82 metų Billas Morino, į pensiją išėjęs vienos įmonės generalinis direktorius, nebuvo patenkintas savo slaugos namais, esančiais Manheteno Aukštutiniame Vest Saide. Ten liftai visada būdavo sugedę, jo mažas kambarys buvo priešais mūrinį pastatą, o kaskart, panorus išeiti, jam reikėdavo leidimo.
Senjorai Tik prenumeratoriams
Senjorai / 123RF.com nuotr.

Taigi praėjusiais metais, pačiame pandemijos įkarštyje, jis persikraustė į „Watermark“ Brukline – naują prabangią „senjorų bendruomenę“, įsikūrusią 16 aukštų pastate, kuris iki XX amžiaus trečiojo dešimtmečio buvo viešbutis.

Jo bokštais su kolonomis primena Italijos rūmus, viduje yra uždaras baseinas, o gyventojais rūpinasi nedidelė globėjų armija, – visi jie kaip įmanydami stengiasi patenkinti savo globotinių poreikius.

Netoliese gyvenantis B.Morino sūnus Timas, kuris ir pasiūlė „Watermark“ savo tėvui, pats stebisi šių globos namų prabanga.

„Niekada taip nebūčiau įsivaizdavęs, kad mano senstantis tėvas šitaip gyvens, – sakė Timas Morino, vienos vadovų rengimo firmos prezidentas. – Tai gražiausias pastatas, kokiame jis kada nors yra gyvenęs. O jis juk 30 metų gyveno gražiame kooperatiniame name Murray Hillo rajone.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką