Nyderlandų „Factris“ Lietuvoje kurs specializuotą banką

Su Lietuvos finansų technologijų bendrove „Debifo“ susijungusi Nyderlandų faktoringo teikėja „Factris“ ketina plėsti veiklą Lietuvoje – įmonė ketina kurti specializuotą banką ir investuoti apie 8 mln. eurų į naujas technologijas. 
Grynieji eurai
Grynieji eurai / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

Tikimasi, kad per pusantrų metų ji įdarbins 30 ar daugiau specialistų, pranešė užsienio investicijas į Lietuvą skatinanti agentūra „Investuok Lietuvoje“.

Anot „Factris“ generalinio direktoriaus Briano Reaveso, Lietuva patraukė dėmesiu finansų technologijoms ir išsilavinusiais darbuotojais, galimybe gauti specializuoto banko licenciją.

„Tai, kad progresyvus Lietuvos banko požiūris irgi padėjo pritraukti „Factris“, yra dar vienas taškas mūsų finansų technologijų ekosistemos naudai“, – pranešime teigė „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius Mantas Katinas.

„Factris“ teikia apyvartinį kapitalą Europos smulkaus ir vidutinio verslo įmonėms finansuodama jų neapmokėtas sąskaitas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutrumpinti naujovių kelią iki būsimo specialisto: AIPA ir Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos pavyzdys
Reklama
Pavasaris – laikas kurti grožį savo kieme: specialistų patarimai, nuo ko pradėti ir kaip tvarkyti aplinką
Reklama
Žemės ūkyje vis labiau įsitvirtina biostimuliatoriai: kaip jie veikia?