Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Omnitel“ pajamos pernai mažėjo

Visi „Omnitel“ vartotojai turės pasirinkti naują mokėjimo planą.
Redo Vilimo/BFL nuotr. / Praėjusiais metais „Omnitel“ uždirbo 722 mln. litų pajamų – 26 proc. mažiau, palyginti su 2008 metais.
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjusiais metais „Omnitel“ uždirbo 722 mln. litų pajamų – 26 proc. mažiau, palyginti su 2008 metais, per kuriuos buvo gauta 977 mln. litų pajamų. EBITDA (pelno, neatskaičiavus palūkanų, pelno mokesčio, nusidėvėjimo ir amortizacijos) maržą išliko stabili ir siekė 34,6 procento.

Kaip rašoma išplatintame pranešime, „Omnitel“ reguliaraus mokėjimo vartotojų skaičius per 2009 metus išaugo 8,2 proc. iki 840 tūkst. Tuo tarpu išankstinio mokėjimo kortelių skaičius „Omnitel“ tinkle per 2009 metus sumažėjo 6,4 proc. iki 1 mln. 152 tūkstančių.

Pranešime teigiama, kad taip atsitiko daliai vartotojų sunkmečiu atsisakant antros savo naudotos kortelės ir pasiliekant tik pagrindinę, reguliaraus mokėjimo paslaugą. Iš viso 2009 metų pabaigoje „Omnitel“ turėjo 1 mln. 992 tūkst. vartotojų.

„Omnitel“ prezidento Antano Zabulio teigimu, pajamų mažėjimą 2009 metais lėmė mažesni, nei 2008 metais, nešiojamųjų kompiuterių bei mobiliųjų telefonų pardavimai. Juos esą lėmė bendra ekonominė situacija šalyje.

Be to, jo teigimu, stipriai sumažėjo pajamos iš tarptautinio ir tarptinklinio ryšio, dėl Europos Komisijos reguliavimo sumažėjus tarptautinio tarptinklinio ryšio tarifams Europos Sąjungos šalyse, bei dėl sunkmečiu sumažėjusių pajamų iš verslo klientų.

informacija
TELIA LIETUVA, AB
Vadovas: Kęstutis Šliužas Darbuotojų sk.: 2213 2015m . Pajamos: > 100 mln. Eur
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką