Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Oze“ atidaroma labdaros krautuvė „Auksinė širdis“

Atidaroma labdaros krautuvė „Auksinė širdis“.
Atidaroma labdaros krautuvė „Auksinė širdis“.
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį vakare prekybos ir pramogų centre „Ozas“ atidaroma pirmoji paramos fondo „Mes galime“ labdaros krautuvė. Tai – dalis jau penktus metus vykdomo ir „Auksinės širdies“ TV apdovanojimais garsaus projekto, kuriuo siekiama mažinti vaikų skurdą ir socialinę atskirtį.

„Šalyje įsivyravus ekonominei krizei, skurdas ir socialinė atskirtis didėja. Tai ypač skaudžiai atsiliepia vaikams, kurie negaudami pakankamo išsilavinimo ir žinių, užaugę įkliūva į to paties skurdo spąstus. Vis daugiau jų patenka ir į vaikų globos namus“, – sako Algimantas Čekuolis, projekto „Auksinė širdis“ globėjas.

Pasak jo, žmonėms, kuriems nepavyksta susitvarkyti savo gyvenimo, būtina padėti, bet tai daryti reikia išmintingai – suteikti tik pusę jiems reikalingos pagalbos, kitą pusę jie privalo padaryti patys.

Daug keliaujantis A.Čekuolis teigia, kad tokios labdaros krautuvės labai populiarios JAV, kur jos vadinamos kluono išpardavimais, taip pat Anglijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje.

„Labdaros krautuvės padeda pasiekti kelių tikslų. Jos suteikia rimtą dingstį išvalyti namus nuo gerų, bet šeimininkų jau nebenaudojamų ir tik vietą užimančių daiktų. Antra, jos leidžia būti naudingais jose dirbantiems, šią veiklą organizuojantiems žmonėms – juk, kad toks jaustumeisi, būtinas kitų, aplinkinių įvertinimas. Trečia, už surinktus pinigus padedama sunkiai gyvenantiems žmonėms“, – sako A.Čekuolis, pats ketinantis padovanoti daiktų labdaros krautuvei.

Labdaros krautuvė „Auksinė širdis“ prekiaus geros valios žmonių paaukotais namų apyvokos daiktais, knygomis, interjero detalėmis, smulkia buitine technika ir elektronika, naujais drabužiais ir kitais daiktais, o gautas pelnas bus panaudotas siekiant fondo „Mes galime“ puoselėjamo tikslo – mažinti vaikų skurdą ir socialinę atskirtį.

Labdaros krautuvė „Auksinė širdis“, kurioje dirbs senjorai savanoriai ir fondo darbuotojai, įsikurs prekybos ir pramogų centro „Ozas“ 2A aukšte ir veiks kasdien nuo 10 iki 22 val.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką