TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Paskirstytos lėšos vaikų vasaros poilsio ir socializacijos programoms

Mažieji stovyklautojai apsinuodijo stovyklos maistu.
Dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Paskirstytos lėšos vaikų vasaros poilsio ir socializacijos programoms.
Šaltinis: 15min
0
A A

Patvirtintas Vaikų socializacijos programų rėmimo konkursą laimėjusių organizacijų ir įstaigų sąrašas bei paskirtos lėšos savivaldybių socializacijos programoms vykdyti.

Švietimo ir mokslo ministerija nacionalinėms socializacijos ir vaikų vasaros poilsio programoms organizuoti skyrė 2 milijonus litų, dar 3,5 milijono paskirstyta šalies savivaldybėms. Planuojama, kad savivaldybėms skirtomis lėšomis bus finansuojama per 1000 programų, teigiama pranešime spaudai.

Šiemet ministerija finansuos 52 nacionalines vaikų socializacijos programas, kurios vyks per visus metus, ir 74 nacionalines vaikų vasaros poilsio programas, 28 iš jų – stacionarių vaikų poilsiaviečių. Ypatingas dėmesys skiriamas turiningai vaikų vasarai ir edukacinėms programoms. Planuojama, kad įvairiose nacionalinėse ir savivaldybių programose galės dalyvauti per 300 000 mokinių.

Konkursą laimėjusieji programų vykdytojai ir savivaldybės sutartis dėl lėšų naudojimo turi sudaryti per mėnesį nuo rezultatų paskelbimo dienos ir užsiregistruoti tinklalapio www.ljtc.lt skyriuje „Vaikų socializacija“.

Konkurso laimėtojų sąrašai ir kita informacija skelbiama Švietimo ir mokslo ministerijos tinklalapyje http://www.smm.lt/konkursai/index.htm#vspr bei Lietuvos jaunimo turizmo tinklalapyje www.ljtc.lt, (skyriuje „Vaikų socializacija“).

Čia taip pat galima rasti informaciją apie Švietimo ir mokslo ministerijos remiamas stacionarias vaikų vasaros poilsio stovyklas.

Vaikų socializacijos programų rėmimo konkursas vykdomas įgyvendinant Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintą Vaikų ir jaunimo socializacijos programą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Laisvadienis Vaikas

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką