Dabar populiaru
Publikuota: 2017 liepos 19d. 13:12

Stringa „Paysera“ pervedimai – įmonė ramina, kad visi mokėjimai tikslą pasieks

„Paysera“ 1 euro centro dovanos įmonėms akcija
„Paysera“ nuotr. / „Paysera“ 1 euro centro dovanos įmonėms akcija

Elektroninių mokėjimų sistema „Paysera“ trečiadienį susidūrė su kliūtimis – smarkiai sulėtėjo pinigų pervedimai. Įmonė ramina, kad visi pinigai pasieks gavėjus.

Pervedimą trečiadienį priešpiet ketinęs atlikti skaitytojas Andrius susidūrė su nesklandumais – jo prašymas nebuvo įvykdytas.

Pabendravęs su „Paysera“ konsultante vyras sužinojo, kad dėl techninių kliūčių pervedimai nėra vykdomi.

„Šiuo metu pervedimai nėra vykdomi dėl techninių sutrikimų. Situacija yra sprendžiama šiuo metu. Pervedimas bus įvykdytas kaip įmanoma skubiau“, – štai kokios žinutės iš įmonės atstovės sulaukė pervedimą norėjęs padaryti Andrius.

Tiesa, oficialiai bendrovė teigia, kad pervedimai vyksta, tik lėčiau nei įprastai.

Stringa „Paysera“ pervedimai
Stringa „Paysera“ pervedimai

Įmonės Komunikacijos vadovas Vytautas Urbonas 15min aiškino, kad pervedimai yra vykdomi, tik dėl techninių kliūčių procesas yra lėtesnis nei įprastai.

„Tai yra ryšio sutrikimai duomenų centre, dėl ko šiek tiek lėčiau veikia mūsų sistemos. Visi procesai vyksta šiek tiek lėčiau. Sutrikimus žinome, jie yra sprendžiami ir netrukus mes juos išspręsime“, – aiškino V.Urbonas.

Pervedimai, jo teigimu, yra vykdomi ir dabar.

„Pervedimai vyksta, bet vyksta, kaip ir kiti procesai, lėčiau. Jau nuo pusės dvyliktos procesai vyksta šiek tiek greičiau ir palaipsniui sistemos bus vėl atnaujintos, viskas vyks įprastu ritmu. Galime klientus nuraminti, kad visi pinigai keliauja ir būtinai pasieks gavėjus“, – kalbėjo įmonės atstovas.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką