Tiesiogiai
2008-08-08 19:40

Per pusmetį uždirbo 77,5 mln. litų ikimokestinio pelno

Ignalinos atominė elektrinė (IAE) pirmąjį šių metų pusmetį uždirbo 77,5 mln. litų ikimokestinio pelno – 17,8 proc. daugiau nei atitinkamu laikotarpiu pernai, kai ikimokestinis pelnas buvo 65,8 mln. litų.
Ignalinos atominė elektrinė
Ignalinos atominė elektrinė / Gedimino Savickio/BFL nuotr.

Jėgainės Ekonomikos ir finansų direktorius Eugenijus Grumskas BNS sakė, jog elektrinė iš pagrindinės veiklos šiemet sausį-birželį gavo 72,7 mln. litų pelno, o iš finansinės investicinės veiklos – 4,8 mln. litų pelno.

Anot E.Grumsko, IAE pardavimo pajamos 2008-ųjų pirmąjį pusmetį, palyginti su tuo pačiu metu pernai, ūgtelėjo 8 proc. iki 344,7 mln. litų.

Jėgainė pernai uždirbo 6,1 mln. litų grynojo ir 11,1 mln. litų ikimokestinio pelno – atitinkamai du kartus ir 41,9 proc. mažiau nei 2006 metais. Elektrinės pardavimo pajamos palyginamuoju laikotarpiu ūgtelėjo 7,4 proc. iki 572 mln. litų.

Planuojama, kad IAE šiemet turėtų gauti 531 mln. litų pajamų ir uždirbti 1,4 mln. litų ikimokestinio pelno.

 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą