Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Perspektyvioji eksporto geografija – nuo Persijos įlankos į Rytus

Lietuvai įteisinus ritualinį skerdimą, mėsininkams galėtų atsiverti Saudo Arabijos, Jungtiniai Arabų Emyratų, Omano, galbūt Irano rinkos, Šiaurės Afrikos arabiški kraštai – Alžyras, Marokas, taip pat kai kurios kitos musulmoniškos šalys iš Nepriklausomų valstybių sąjungos (NVS), „Verslo žinioms“ prognozuoja Lietuvos mėsos perdirbėjų asociacijos direktorius Egidijus Mackevičius.
Saudo Arabija
Saudo Arabija / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Eksportas

Kad mūsų produkcija pajudėtų į JAV ar Kiniją, pasak E.Mackevičiaus, būtina išspręsti tam tikrus „administracinius reikalus“: „Dažniausiai eksporto klausimai nepajuda tol, kol ten nenuvyksta aukšti pareigūnai. Kalbant apie Kiniją, taip pat laukiame, kol bus priimtas politinis sprendimas“.

Buvęs „Verslios Lietuvos“ atstovas Jungtiniuose Arabų Emyratuose Giedrius Steponkus, kuris konsultuoja verslininkus, siekiančius įsitvirtinti Persijos įlankos šalyse, teigiamai vertina lietuvių gręžimąsi į arabų pasaulį: „Persijos įlankos šalys yra svarbiausia 5 valandų skrydžio atstumu rinka, kuri ir reeksportui yra labai svarbi“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius