Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Plius“ skelbimų portalų grupėje galima atsiskaityti elektroniniais pinigais

Domoplius.lt
Domoplius.lt
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmoji Lietuvoje elektroninių pinigų įstaiga „EVP International“ pradėjo teikti paslaugas UAB „Plius“, administruojančiai projektus Autoplius.lt, Domoplius.lt bei Plius.lt. Bendradarbiavimo sutartis leidžia už mokamas skelbimų portalų paslaugas atsiskaityti elektroniniais pinigais tiesiai iš Paysera (Mokėjimai.lt) sąskaitos.

„Dauguma smulkių ir vidutinių parduotuvių jau priima šį mokėjimo būdą, nes nuo senai yra Paysera klientai. Dabar pastebime, kad ir didieji portalai, dirbantys tiesiogiai su bankais, diegia ir šį mokėjimo būdą. Mūsų žiniomis, portaluose ir elektroninėse parduotuvėse, kuriose integruoti skirtingi mokėjimo būdai, jau dabar 7 proc. mokėjimų atliekama per „Paysera“, – sako „EVP International“ generalinis direktorius Kostas Noreika.

Sumokėti už mokamas „Plius“ grupės portalų paslaugas per „Paysera“ galima ypač greitai. Be to, pirkėjui, kaip ir kitose elektroninėse parduotuvėse, kuriose įdiegtas atsiskaitymas per „Paysera“ (Mokėjimai.lt), iškart grįžta 1 proc. sumokėtos sumos.

Universali mokėjimų sistema „Paysera“ šiuo metu turi daugiau nei 130 tūkst. registruotų naudotojų. Jie gali ženkliai pigiau nei banke pervesti pinigus į Lietuvą ir užsienį, nemokamai atsiskaityti su VMI, SoDra ir šimtais komunalinių paslaugų teikėjų. Su šia sistema yra susieta nemokama mobilioji piniginė „Paysera“, leidžianti sumokėti išmaniuoju telefonu fizinėse prekybos vietose, tokiose kaip restoranai, taksi ir degalinės, pervesti pinigus telefonu ir el. paštu.

Savo ruožtu pardavėjams „Paysera“ suteikia galimybę rinkti įmokas daugybe mokėjimo būdų – nuo vadinamosios „bank-link“ paslaugos iki QR kodų ir net automobilių valstybinių numerių.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką