Savojo verslo kelią Lina pradėjo po to, kai išėjo vaiko priežiūros atostogų. Piešimas, anot pašnekovės, ją lydėjo visą gyvenimą. Tad klausimas, kaip šį gebėjimą paversti pragyvenimo šaltiniu, – kilo natūraliai.
„Mano istorija gan klasikinė. Išėjau auginti dukrytės, ir, jau žinojau, kad nebenoriu sugrįžti į darbą, tada tiesiog ieškojau, ką galėčiau veikti. Užsidegimo buvo daug, sprendimą priimti nebuvo sunku“, – pasakojimą pradėjo ji.
Vis dėlto, dėl piešinių pritaikomumo, kilo abejonių. L.Skinderienė prisiminė pačią verslo kūrimo pradžią, anuomet atrodė, kad jos piešiniai kažin, ar ras praktinį panaudojimą. Juk primena nedidukes akvareles, tad kaip interjero detalė – netinka, o atvirukams, regis, irgi – piešinio mintys – per gilios.
„Atrodytų, niekaip nepritaikomi“, – iš savo dvejonių juokėsi ji.
Užtat šiandien, ji tikina, tvirtai stovinti ant kojų ir vysto savo sukurtą prekinį ženklą „Žemynos dovanos“, – kuria ir parduoda savo piešinius, kurie virto tiek afirmacijos ar motyvacijos kortelėmis, tiek aksesuarais.
