Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Praėjusiais metais darbo našumas šalies ūkyje padidėjo 1,9 proc.

Šaltinis: 15min
0
A A

2008 m. šalies ūkyje per vieną dirbtą valandą vidutiniškai buvo sukurta 34,45 lito pridėtinės vertės, arba 3,81 lito daugiau nei 2007 m. Pernai vienas užimtasis sukūrė pridėtinės vertės už 65690,83 lito, praneša Statistikos departamentas.

Vertinant palyginamosiomis kainomis, 2008 m. per vieną dirbtą valandą buvo sukurta 1,9 procento daugiau pridėtinės vertės, o vienas užimtasis sukūrė 3,5 procento daugiau pridėtinės vertės nei 2007 m.

2008 m. didžiausias – 94,30 lito – darbo našumas buvo finansinio tarpininkavimo įmonėse, transporto, sandėliavimo ir ryšių įmonėse darbo našumas sudarė 65,60 lito, nekilnojamojo turto, nuomos ir kitame versle – 63,69 lito. Be minėtų veiklos rūšių, daugiau, palyginti su darbo našumu visame ūkyje, pridėtinės vertės to meto kainomis per vieną dirbtą valandą buvo sukurta elektros, dujų ir vandens tiekimo, kasybos ir karjerų eksploatavimo įmonėse.

Per paskutinius penkerius metus darbo našumas sparčiausiai augo pramonės, žemės ūkio, medžioklės ir miškininkystės ir gamybos paslaugų įmonėse.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Darbas
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką