Nors dangų nušvietė saulė, oro temperatūra pakilo iki 19 laipsnių šilumos, o pajūryje buvo iškelta geltona vėliava, vasaros sostine vadinama Palanga po Joninių atsikvėpė po šventinio šurmulio.
Vietiniai verslininkai Joninių rezultatus vertina nevienareikšmiškai. Vieni sako nesitikėję didesnio poilsiautojų antplūdžio, nes ši šventė tradiciškai labiau siejama su mažesniais miesteliais, kaimo turizmo sodybomis ir Šventąja, tačiau kiti pripažįsta, kad šiemet žmonių srautai buvo mažesni nei tikėtasi, o kai kurių maitinimo įstaigų apyvarta smuko net kelis kartus.
