Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 12 13, 10:19

„Profitus“ pradeda teikti „Invega“ paskolas

Sutelktinio finansavimo platforma „Profitus“ pasirašė sutartį su „Invega“ dėl sutelktinės paskolos „Avietė“ įgyvendinimo. „Invega“ indėlis sieks iki 10 tūkst. eurų vienai paskolai, remiama suma negalės viršyti 40 proc. visos verslo gaunamos paskolos. Mažesnes paskolas verslas gali gauti per parą. Iki 2022 m. dėl šių paskolų kreipęsis verslas gali pasinaudoti „Invega“ palūkanų kompensavimu ir susigrąžinti iki 95 proc. palūkanų, rašoma pranešime spaudai.
„Profitus“
„Profitus“ / „Profitus“ nuotr.
Temos: 2 Verslas Invega

Pasak „Profitus“ marketingo vadovės Monikos Lenčickaitės, „Invega“ tarsi tampa vienu iš „Profitus“ investuotojų. Sukuriama šios įstaigos paskyra platformoje, „Invega“ į ją perves 40 tūkst. eurų, šią sumą pagal nustatytas taisykles verslui skirstys „Profitus“ ekspertai. Panaudojus visą sumą, vėl bus pervedama tokia pat.

„Paskolos orientuotos padėti smulkiam ir vidutiniam verslui, tiek NT (išskyrus gyvenamąjį), tiek kitokių projektų vystymui. Jos labai naudingos mažesniems smulkaus verslo projektams, nes, pavyzdžiui paskolas iki 25 tūkst. verslas gali gauti per 24 val. nuo paraiškos pateikimo. Taip būtų, nes 10 tūkst. šioje paskoloje sudarytų „Invega“ dalis, o likusią sumą mūsų platformos klientai investuotojai sugeneruoja per kelias minutes“, – sako „Profitus“ atstovė.

Sutartį su „Invega“ siekta pasirašyti matant, koks yra didelis nedidelių paskolų poreikis. „Invegos“ priemonės labai paspartina procesą.

„Profitus“ iš viso sutelkė jau daugiau nei 42,5mln. eurų, finansuoti 307 nekilnojamojo turto ir kiti verslo projektai. Platforma turi jau 20 900 registruotų narių. Investuotojams išmokėta daugiau kaip 1,9 milijono eurų palūkanų. 2021 m. lapkritis tapo rekordiniu mėnesiu dėl sutelktos daugiau kaip 3 mln. eurų sumos.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką