Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 10d. 15:04

Rado nišą dovanų rinkoje

Kalėdinės dovanos
Photos.com nuotr. / Kalėdinės dovanos
„Dream in box“, beveik prieš metus pristatęs pirmą teminį dovanų rinkinį „Pažink dar nepažintą“, plečia veiklą Lietuvoje. Bendrovė išleido dar tris naujus rinkinius SPA paslaugoms ir adrenalino mėgėjams.

„Dovanų čekiai Lietuvoje jau paplitę, tad kuriasi šio verslo nišos, pristatomi nauji pasiūlymai ir produktai, o tai skatina šios rinkos plėtrą. Sėkmingai įsitvirtinome Lietuvoje pirmieji pristatę teminius dovanų rinkinius, kurį turint galima pasinaudoti viena iš daugelio joje esančių paslaugų“, – sakė „Dream in box“ įkūrėjas prancūzas Matthieu Soltysiak.

Pirmajame teminiame rinkinyje – „Pažink dar nepažintą“ – kainuojančiame 99 litus, dovanos gavėjai gali rinktis vieną iš 33 siūlomų pažinimo veiklų – nuo kinų jogos ar afrikietiškų šokių pamokų iki dekupažo ar kūrybinės fotografijos kursų. Naujuosiuose SPA ir adrenalino dovanų rinkiniuose „Atrask poilsio oazę“ (vienam ir dviem asmenims) ir „Gauk adrenalino dozę“ (vienam – aštuoniem asmenims) pateikiama iki 55 veiklų visoje Lietuvoje ir kainuoja nuo 149 iki 249 litų.

„Sveikindami artimuosius norime būti ramūs, kad dovana jiems patiks. Turbūt visi esame patyrę tą jausmą, kai gauname ne itin reikalingą dovaną. „Dream in box“ teminiai dovanų rinkiniai yra tai, kas kiekvieną kartą nudžiugins dovanos gavėją ir suteiks jam pasirinkimo galimybę“, – sakė M. Soltysiak.

„Dream in box“ įkūrėjas įsitikinęs, kad dovanų rinkinių prekybos bumas bus šis Kalėdų sezonas. „Žvelgdami į pardavimų istoriją kitose šalyse matome, kad per žiemos švenčių laikotarpį parduodama beveik 50 proc. visų dovanų rinkinių. Panašių tendencijų galima tikėtis ir Lietuvoje“, – sakė M. Soltysiak.

Bendrovė taip pat pradėjo bendradarbiautu su TV3 ir SEB banko „Išsipildymo akcija“, kad prisidėtų įgyvendinant sergančių vaikų svajones per šias Kalėdas. Nuo kiekvieno dovanų rinkinio 5 litai atiteks „Išsipildymo akcijos“ fondui. Be to, papildomai keliuose vaikų globos namuose „Dream in box“ surengė interaktyvius Lotynų Amerikos muzikos ir perkusijos užsiėmimus, skatinančius kūrybiškumą, su muzikantais iš Pietų Amerikos Gaio de Lima (Brazilija) ir Federico Manzanares (Argentina). Vaikai galėjo susipažinti su įvairiais, Lietuvoje dar neregėtais, mušamaisiais instrumentais, mokėsi groti ir net patys galėjo išmokti pasigaminti savo instrumentus iš įvairių medžiagų.

Prieš porą metų į Lietuvą studijuoti atvykęs, o vėliau kartu su pamilta lietuvaite bendrą verslą pradėjęs M. Soltysiak neslepia, kad teminių dovanų rinkinių idėją į Lietuvą jis atsivežė iš Prancūzijos. „Prancūzijoje dovanų rinkinių verslas prasidėjo jau prieš 10 metų ir buvo revoliucija dovanų čekių rinkoje. Kasmet prieš Kalėdas Prancūzijoje nuperkama apie 1 mln. tokių dovanų rinkinių. Lietuvoje šis rinkos segmentas taip pat auga“, – pasakojo „Dream in box“ įkūrėjas M. Soltysiak.

 „Dream in box“ dovanų rinkiniais šiuo metu prekiaujama keturiuose „Rimi“ prekybos centruose Vilniuje (Žirmūnų ir Savanorių „Hyper Rimi“, taip pat „Panoramoje“) ir Kaune (prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“). Dovanų rinkinius taip pat galima užsisakyti internetu www.dreaminbox.lt su pristatymu į namus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

02:37
01:14:11
00:36

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką