Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 1d. 07:00 , Atnaujinta: 2019 rugpjūčio 1d. 11:26

„Revolut“ siūlo nemokamą investavimą į akcijas

„Revolut“ mokėjimo kortelė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / „Revolut“ mokėjimo kortelė

Finansų startuolis „Revolut“ pranešė pradedantis siūlyti nemokamą investavimą į akcijas – tiesa, pirmiausia šią paslaugą galės išbandyti mokamo „Metal“ plano klientai.

Per mėnesį „Revolut Metal” klientai galės visiškai nemokamai atlikti iki 100 sandorių su daugiau kaip 300 Niujorko vertybinių popierių biržos ir „Nasdaq” bendrovių, teigiama pranešime.

„Revolut Ltd“ teigimu, įmonių, į kurias galima investuoti, sąrašas nuolat pildomas, o šiuo metu jame jau galima rasti tokius vardus kaip „Google”, „Tesla” bei „Amazon”, „Apple”, ir kiti.

„Ieškodami būdų, kaip maksimaliai išnaudoti savo santaupas, vartotojai susiduria su problema, nes akcijų rinka paprastiems žmonėms ilgą laiką buvo tiesiog neprieinama dėl aukštų kainų ar varginančio dokumentų tvarkymo. Savo ruožtu mes toliau vykdome duotus pažadus ir stengiamės finansines paslaugas padaryti patogesnes, šiuolaikiškesnes ir lengviau prieinamas kiekvienam“, – teigia „Revolut Ltd“ įkūrėjas ir vadovas Nikolajus Storonskis.

„Revolut“ nuotr./„Revolut“ investavimo paslauga
„Revolut“ nuotr./„Revolut“ investavimo paslauga

Žadama netrukus paslaugą pasiūlyti ir „Revolut“ „Standard“ bei „Premium“ planų klientams – jie galės atlikti atitinkamai 3 ir 8 nemokamus sandorius per mėnesį.

Sandoriai, viršijantys numatytą limitą, bus apmokestinami 1,09 Eur už vienetą, o metinis investicijų portfelio administravimo mokestis sieks 0,01 proc. portfelio vertės.

Investicijos bus vykdomos remiantis realiuoju laiku pateikiamais kainų atnaujinimais, tad prekyba akcijomis vyks Niujorko vertybinių popierių biržos darbo metu (nuo 16.30 iki 23.00 Lietuvos laiku).

„Revolut“ tikina, kad investuojant nebus reikalaujama sumokėti minimalios akcijos kainos – norintieji akcijos dalį galės įsigyti už 1 dolerį. Tikėtina, kad pirkėjai įsigis ne akcijas tiesiogiai, o su jomis susietą kitokį finansinį instrumentą, lemiantį papildomą riziką. 15min pasiteiravo, kokius finansinius instrumentus pardavinės bendrovė.

„Ši nemokamo investavimo platforma – tik pradinėje stadijoje, nes artimiausiu metu sieksime suteikti vartotojams prieigą prie skirtingų rinkų ir investicinių produktų“, – pranešime teigia N.Storonskis

„Revolut“ skelbiasi turinti 6 mln. klientų Europoje.

Lietuvos bankas informavo gavęs Jungtinės Karalystės Priežiūros tarnybos pranešimą, kad „Sapia Partners LLP“ investavimo paslaugoms teikti pasitelkė „Revolut“ grupės įmonę „Revolut Trading Ltd“. „Revolut“ veiktų kaip tarpininkas, atstovaujantis „Sapia Partners LLP“. Sutartį dėl investavimo paslaugų teikimo klientai sudarytų su „Sapia Partners LLP“, kuriai bus taikomos visos Finansinių priemonių rinkų direktyvoje numatytos pareigos ir atsakomybės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:19
00:44
01:38
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką