Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

S.Skvernelis: Eurolygos transliacijoms skirtus pinigus LRT galėjo panaudoti prasmingiau

Premjeras Saulius Skvernelis sako, kad nacionalinis transliuotojas LRT Eurolygos transliacijoms skirtus pinigus galėjo panaudoti prasmingiau, taip pat jis teigia manantis, kad sandorio suma turėtų būti atskleista.
„LRT“
„LRT“ / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

„Bent jau iš viešosios erdvės, kiek teko skaityti, tai Eurolyga ir taip nusprendusi nuo šio sezono nemokamai transliuoti ir per komercinius kanalus, tik skirtumas tas, kad su reklama ar be reklamos. Tuos pinigus, matyt, buvo galima panaudoti prasmingiau nacionaliniam transliuotojui“, – BNS ketvirtadienį sakė Vyriausybės vadovas.

Jo teigimu, LRT turėtų atskleisti sandorio sumą – kaip ir visus kitus savo finansinius duomenis.

Tas turi būt tikrinta, patikrinta ir turi būti aiški atsakomybė.

„Žinot, kaip yra madinga dabar žurnalistinį tyrimą atlikti, tai tegu atlieka, kodėl suma neatskleidžiama, kodėl dviguba kaina“, – teigė S.Skvernelis.

„Aš, aišku, šaržuoju, bet kokiu atveju, ką ir pastebėjo komercinė žiniasklaida, tai yra valstybės biudžeto pinigai, ir čia negali būti jokių paslapčių – nuo atlyginimų, kas ir kiek moka, iki sandorių, kurie atlikti. Tas turi būt tikrinta, patikrinta ir turi būti aiški atsakomybė, – pridūrė jis.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Saulius Skvernelis
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Saulius Skvernelis

LRT trečiadienį pranešė pasirašiusi sutartį dėl teisių transliuoti naujojo sezono Eurolygos rungtynes, tačiau konkrečios sandorio sumos neatskleidžia dėl „sutartinių įsipareigojimų“.

Naujienų portalo „Delfi“ generalinis direktorius Vytautas Benokraitis feisbuke trečiadienį paskelbė, kad ši žiniasklaidos priemonė taip pat dalyvavo Eurolygos transliavimo teisių pirkime, tačiau pasiūlyta 1 mln. eurų kaina, jo žiniomis, buvo maždaug perpus mažesnė nei LRT.

Interneto žiniasklaidos asociacija trečiadienį išplatintame pranešime teigė, kad be LRT transliuoti Eurolygą pretendavo „dar bent trys nepriklausomi transliuotojai“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius