Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 19d. 15:11

SEB bankas jau išmokėjo 2,261 mlrd. litų draudimo išmokų „Snoro“ indėlininkams

SEB
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / SEB

SEB bankas, praėjusį trečiadienį pradėjęs mokėti indėlių draudimo išmokas gyventojams ir Vilniaus apskrities įmonėms, laikiusiems lėšas banke „Snoras“, iki pirmadienio jau išmokėjo 2,261 mlrd. litų, t. y. maždaug 60 proc. draudimo išmokų, mokamų per SEB banką.

Iš šios sumos 1,736 mlrd. litų (77 proc.) pervesta į bankuose esančias gyventojų ir įmonių sąskaitas, o daugiau negu 525 mln. litų (23 proc.) išmokėta grynaisiais pinigais. SEB bankas išmokas grynaisiais pinigais arba pervesdamas į sąskaitas išmokėjo jau daugiau kaip 112 tūkst. gyventojų ir įmonių.

„Išmokų mokėjimo procesas vyksta sklandžiai ir greitai, pastebime mažėjančius žmonių srautus mūsų banko skyriuose. Daugiau negu 1 tūkstantis žmonių Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje jau pasinaudojo išankstinės registracijos forma – pasirinko jiems tinkamą laiką atvykti į SEB banko skyrių, kur galės be eilės pateikti prašymą pervesti draudimo išmoką į savo banko sąskaitą arba gauti išmoką grynaisiais pinigais“, – sako SEB banko prezidento pavaduotojas, Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktorius Virginijus Doveika.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

23:30
04:39
00:23

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką