Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 2d. 15:10

SEB bankas: penktadienį iki 12 val. gyventojai įnešė 4,2 mln. bei išsikeitė 22 mln. litų

Bankomatas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Bankomatas

Nuo sausio 1 dienos iki sausio 2 d. 12 val. iš SEB bankomatų gyventojai pasiėmė 3,3 mln. eurų, o naudodamiesi grynuosius pinigus priimančiais bankomatais gyventojai įnešė 4,2 mln. litų bei dar 22 mln. grynųjų litų į eurus pasikeitė banko skyriuose.

Nuo sausio 1 d.  vidurnakčio iki šiandien 12 val. iš viso bankomatuose atlikta 25 tūkst. eurų paėmimo operacijų. Vidutinė SEB bankomatuose pasiimta suma – 130 eurų.

Penktadienį iki vidurdienio SEB bankas klientų aptarnavimo skyriuose iš viso aptarnavo 5 tūkst. klientų – tai 20 proc. daugiau negu įprastą darbo dieną. Sausio 1-ąją dešimtyje veikusių SEB banko skyrių apsilankė 617 klientų, dar 33 tūkstančiai savo sąskaitas pasitikrino SEB interneto banke.

Sausio 2-ąją visi SEB banko skyriai dėl prognozuojamo didesnio klientų aktyvumo dirba valanda ilgiau. Dėl numatomo didesnio klientų srauto dalis banko skyrių  dirbs pirmas dvi metų savaites  ilgiau, kai kurie – ir poilsio dienomis. Klientus tuo metu aptarnaus daugiau negu įprastai darbuotojų.

Primenama, kad naudojantis SEB grynuosius pinigus priimančiais bankomatais, į savo banko sąskaitas iki 2015 m. sausio 25 d.  grynuosius pinigus galima įmokėti ir litų, ir eurų banknotais, o nuo sausio 26 d. – tik eurų banknotais.

Grynieji litai į eurus Lietuvoje keičiami nemokamai iki 2015 m. birželio 30 d. visuose  SEB banko skyriuose, atliekančiuose grynųjų pinigų operacijas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką