Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

SEB banko grupė Lietuvoje pernai patyrė 1,4 mlrd. litų nuostolių

SEB
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / SEB
Šaltinis: 15min
0
A A

Dėl atidėjinių galimiems nuostoliams padengti ir nematerialiojo turto nurašymo išlaidų per 2009 metus SEB banko grupė Lietuvoje patyrė 1,4275 mlrd. litų nuostolių.

Kaip teigiama išplatintame pranešime, SEB banko grupė Lietuvoje uždirbo 191,3 mln. litų veiklos pelno prieš mokesčius, atidėjinius paskoloms ir vienkartines nematerialiojo turto (prestižo) nurašymo išlaidas, tačiau padarė 1,7333 mlrd. litų atidėjinių paskoloms.

SEB bankas per 2009 metus patyrė 1,5462 mlrd. litų neaudituoto grynojo nuostolio.

SEB banko grupės turtas praėjusiais metais sumažėjo – 2009 metų gruodžio 31 dieną jo vertė buvo 27 mlrd. litų. Palyginkime: 2008 metų pabaigoje – 29,5 mlrd. litų.

„2009 metai Lietuvos ekonomikai buvo išskirtinai sudėtingi, todėl sunkmetis neišvengiamai koregavo bankų verslo mastą ir finansinius rezultatus. Praėjusiais metais smarkiai pablogėjo daugelio įmonių ir gyventojų finansinė padėtis, todėl mažėjo banko kreditavimo apimtys, akivaizdžiai mažėjo banko pajamos“, – rezultatus komentavo SEB banko prezidentas Raimondas Kvedaras.

Anot jo, neigiamiems veiklos rezultatams daugiausia įtakos turėjo padidėjusi išduotų paskolų negrąžinimo rizika ir sumažėjusi banko turimų užstatų už jau išduotas paskolas vertė, esą dėl to bankas turėjo padaryti daugiau atidėjinių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Nuostoliai Bankas
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką