Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

SEB mobiliosios komandos gruodžio 8–9 dienomis priims banko „Snoras“ indėlininkų prašymus draudimo išmokas pervesti į bankų sąskaitas

SEB
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / SEB
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau šią savaitę, gruodžio 8–9 dienomis, 40-yje šalies miestų ir miestelių pradės dirbti SEB mobiliosios darbuotojų komandos.

SEB mobiliosios komandos laikinai įsikurs Lietuvos pašto skyriuose ir aptarnaus gyventojus, laikiusius lėšas banke „Snoras“ – priims jų prašymus pervesti indėlių draudimo išmokas į bankų sąskaitas. Bankas atkreipia dėmesį, kad SEB mobiliosios komandos nepriims prašymų išmokėti indėlių draudimo išmokas grynaisiais pinigais ir neatliks jokių grynųjų pinigų operacijų. Gyventojai, pageidaujantys išmokas gauti grynaisiais pinigais, turės atvykti į artimiausią SEB banko skyrių tuomet, kai jau bus paskelbta apie išmokų mokėjimo SEB banke pradžią.

Šią savaitę SEB mobiliosios komandos lankysis Dauguose, Eišiškėse, Elektrėnuose, Ignalinoje, Juodkrantėje, Jurbarke, Kazlų Rūdoje, Kelmėje, Kybartuose, Kuršėnuose, Lentvaryje, Molėtuose, Naujojoje Akmenėje, Nemenčinėje, Nidoje, Pabradėje, Pagėgiuose, Pakruojyje, Pasvalyje, Prienuose, Raseiniuose, Rietave, Saločiuose, Simne, Skaudvilėje, Skuode, Šakiuose, Šalčininkuose, Šeduvoje, Šilalėje, Širvintose, Švenčionėliuose, Švenčionyse, Šventojoje, Trakuose, Varėnoje, Visagine, Lazdijuose, Zarasuose ir Žagarėje.

Indėlininkai, pageidaujantys išmokas gauti grynaisiais pinigais, bus kviečiami atvykti į artimiausią SEB banko skyrių tada, kai jau bus paskelbta, kad SEB bankas pradeda mokėti draudimo išmokas, – sakė SEB banko prezidento pavaduotojas

„Sukūrėme specialias mūsų banko darbuotojų komandas, norėdami sudaryti patogias sąlygas banko „Snoras“ indėlininkams pateikti prašymus tose vietovėse, kuriose nėra SEB banko skyrių. Norime iš karto atkreipti gyventojų dėmesį, kad priimsime prašymus tik dėl išmokų pervedimo į jų bankuose – SEB banke ar kituose Lietuvoje veikiančiuose bankuose – turimas sąskaitas.

Indėlininkai, pageidaujantys išmokas gauti grynaisiais pinigais, bus kviečiami atvykti į artimiausią SEB banko skyrių tada, kai jau bus paskelbta, kad SEB bankas pradeda mokėti draudimo išmokas“, – sakė SEB banko prezidento pavaduotojas, Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktorius Virginijus Doveika.

Pasak jo, SEB mobiliosios komandos neteiks grynųjų pinigų operacijų ir neišmokės draudimo išmokų grynaisiais pinigais, nes taip siekiama užtikrinti ir vietos gyventojų, ir mobiliųjų komandų saugumą, padėti gyventojams išvengti sukčių ir vagių. SEB mobiliųjų komandų darbuotojai nevaikščios po gyventojų namus ir dirbs tik Lietuvos pašto“ skyriuose.

SEB mobiliosios komandos miestuose ir miesteliuose dirbs nuo kelių dienų iki kelių savaičių – priklausys nuo to, kiek tame regione yra banko „Snoras“ indėlininkų. Darbuotojai padės užpildyti ar priims jau užpildytus gyventojų prašymus išmokėti draudimo lėšas į jų sąskaitas bankuose, atidarys SEB banko sąskaitą, jei tokios gyventojai pageidaus, suteiks galimybę užsisakyti SEB banko mokėjimo korteles, SEB mobiliosios komandos jas atveš ir perduos Lietuvos pašto skyriuose, kai kortelės jau bus pagamintos.

Išsamų SEB mobiliųjų komandų lankymosi grafiką gyventojai gali rasti SEB banko interneto svetainėje, apie planuojamą apsilankymą bus iš anksto paskelbta ir regioninėje žiniasklaidoje bei vietovių, kuriose lankysis SEB mobiliosios komandos, Lietuvos pašto skyriuose.
Gyventojai, atvykdami į Lietuvos pašto skyrių, kuriame nustatytu laiku dirbs SEB mobilioji komanda, turi turėti galiojantį asmens tapatybės dokumentą: pasą, asmens tapatybės kortelę arba vairuotojo pažymėjimą, kuris išduotas ne anksčiau kaip 2003 metais. Papildomų dokumentų – sąskaitų išrašų, indėlio sutarčių, – liudijančių apie turėtas indėlio sąskaitas banke „Snoras“, pateikti nereikia – indėlininkų sąrašus SEB bankui suteiks valstybės įmonė „Indėlių ir investicijų draudimas“.

Pasak V. Doveikos, labai svarbu, kad gyventojai nepamirštų atsargumo ir įsidėmėtų, jog SEB mobiliosios komandos veiks išskirtinai tik Lietuvos pašto skyriuose. „Mūsų banko darbuotojai niekada neprašo žmonių pateikti konfidencialių prisijungimo prie banko interneto sistemos duomenų – slaptažodžių, prisijungimo kodų, o prašymus draudimo išmokoms gauti priimsime tik konkrečiuose pašto skyriuose, niekur kitur“, – pabrėžė V. Doveika.

SEB mobiliųjų komandos darbuotojai laikinai dirbs nustatytuose Lietuvos pašto skyriuose specialiai įrengtose darbo vietose. Jos bus pažymėtos SEB banko simbolika, o visi darbuotojai turės SEB banko darbuotojų pažymėjimus. 

Informacija apie visą draudimo išmokų mokėjimo procedūrą banko „Snoras“ indėlininkams pateikiama SEB banko svetainėje, konsultacijos šiuo klausimu taip pat teikiamos specialiu telefonu (8 5) 268 2886, kuriuo galima kreiptis kasdien nuo 8 iki 20 valandos.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką