Dabar populiaru
Publikuota: 2012 liepos 27d. 11:46 , atnaujinta: 2012 liepos 27d. 16:43

„Ryanair“ perkelia 5 maršrutus iš Kauno į Vilnių

„Ryanair“ kompanijos lėktuvas
BFL/Tomo Lukšio nuotr. / „Ryanair“ kompanijos lėktuvas

„Ryanair“ praneša, kad nuo 2012 m. lapkričio 7 d. penki į (iš) Kauną vykdomi maršrutai bus perkelti į Vilniaus oro uostą.

„Ryanair“ maršrutai į (iš) Briuselį (Charleroi oro uostą), Lidsą (Bradfordo oro uostą), Liverpulį, Lutoną ir Oslą (Rygge oro uostą) bus perkelti į Vilnių, o „Ryanair“ maršrutai tarp Kauno ir Bristolio, Dublino, Frankfurto (Hahn oro uosto) bei Londono (Stanstedo oro uosto) bus vykdomi kaip įprastai.

Elina Hakkarainen, „Ryanair“ Šiaurės ir Baltijos šalių regiono pardavimų ir rinkodaros vadovė, teigė: „Kaunas lieka svarbia „Ryanair“ baze ir ši permaina neturės poveikio maršrutams į (iš) Bristolį, Dubliną, Frankfurtą (Hahn oro uostą) ir Londoną (Stanstedo oro uostą).“

Skrisdavo 300 tūkst. keleivių

Praėjusią savaitę apie atsistadydinimą pranešęs Kauno oro uosto generalinis direktorius Arijandas Šliupas 15min.lt sakė, jog šis „Ryanair“ sprendimas jiems turės neigiamos įtakos.

„Šios penkios kryptys buvo paklausios, per metus jomis skrisdavo apie 300 tūkst. keleivių. Kita vertus, dabar ši niša tapo laisva, bus galima ieškoti galimybių bendradarbiauti su kitomis avialinijomis.“

Pasak A.Šliupo, Kauno oro uostui dar liko kitos dvi paklausios kryptys – Londonas ir Dublinas. „Stanstedo oro uostas jau septynerius metus yra pirmojoje kelionių vietoje“, – tvirtino jis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Ar žinai?

Ar žinai?
Ar žinai?

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką