Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2012 07 27, 11:46 Atnaujinta 2012 07 27, 16:43

„Ryanair“ perkelia 5 maršrutus iš Kauno į Vilnių

„Ryanair“ praneša, kad nuo 2012 m. lapkričio 7 d. penki į (iš) Kauną vykdomi maršrutai bus perkelti į Vilniaus oro uostą.
„Ryanair“ kompanijos lėktuvas
„Ryanair“ kompanijos lėktuvas / BFL/Tomo Lukšio nuotr.

„Ryanair“ maršrutai į (iš) Briuselį (Charleroi oro uostą), Lidsą (Bradfordo oro uostą), Liverpulį, Lutoną ir Oslą (Rygge oro uostą) bus perkelti į Vilnių, o „Ryanair“ maršrutai tarp Kauno ir Bristolio, Dublino, Frankfurto (Hahn oro uosto) bei Londono (Stanstedo oro uosto) bus vykdomi kaip įprastai.

Elina Hakkarainen, „Ryanair“ Šiaurės ir Baltijos šalių regiono pardavimų ir rinkodaros vadovė, teigė: „Kaunas lieka svarbia „Ryanair“ baze ir ši permaina neturės poveikio maršrutams į (iš) Bristolį, Dubliną, Frankfurtą (Hahn oro uostą) ir Londoną (Stanstedo oro uostą).“

Skrisdavo 300 tūkst. keleivių

Praėjusią savaitę apie atsistadydinimą pranešęs Kauno oro uosto generalinis direktorius Arijandas Šliupas 15min.lt sakė, jog šis „Ryanair“ sprendimas jiems turės neigiamos įtakos.

„Šios penkios kryptys buvo paklausios, per metus jomis skrisdavo apie 300 tūkst. keleivių. Kita vertus, dabar ši niša tapo laisva, bus galima ieškoti galimybių bendradarbiauti su kitomis avialinijomis.“

Pasak A.Šliupo, Kauno oro uostui dar liko kitos dvi paklausios kryptys – Londonas ir Dublinas. „Stanstedo oro uostas jau septynerius metus yra pirmojoje kelionių vietoje“, – tvirtino jis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką