Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiaurės miestelio technologijų parkas: kad pavyktų, turi būti tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje

Mūsų šalyje yra daug kūrybingų ir verslių žmonių, kuriems realizuoti savo idėjas, taip pat, kaip kažkada Archimedui, galėtų padėti tinkama vieta ir tinkamos aplinkybės.
Forumo „Kūrybiškumas ir verslo idėjos“ nuotr. / Mūsų šalyje yra daug kūrybingų ir verslių žmonių, kuriems realizuoti savo idėjas, taip pat, kaip kažkada Archimedui, galėtų padėti tinkama vieta ir tinkamos aplinkybės.
Šaltinis: 15min
0
A A

Gegužės 26-27 dienomis, Šiaurės miestelio technologijų parkas (ŠMTP) plačiai atveria duris jaunoms ir dar tik besikuriančioms įmonėms bei jaunimui, turinčiam verslo idėjų, teigiama išplatintame pranešime spaudai.

Forumo „Kūrybiškumas ir verslo idėjos“ metu jiems suteikiama galimybė dalyvauti Jauno verslo mugėje ir taip prisistatyti potencialiems investuotojams, klientams bei kolegoms. Dvi dienas truksiantys renginiai ir kūrybiškumo pamokos netradicinėse erdvėse – nemokami.

Forumo metu organizuojamoje improvizuotoje mugėje jaunieji verslininkai galės ne tik stebėti kūrybiškai mąstančius kolegas, bendrauti su jais, bet ir pristatyti savo įmonės paslaugas ar produktus potencialiems klientams.

„Jei Archimedas būtų prausęsis ne vonioje, bet duše, Eureka būtų tik keistas moteriškas vardas“, – sako ŠMTP direktorius Gediminas Pauliukevičius, pabrėždamas, kad mūsų šalyje yra daug kūrybingų ir verslių žmonių, kuriems realizuoti savo idėjas, taip pat, kaip kažkada Archimedui, galėtų padėti tinkama vieta ir tinkamos aplinkybės. G. Pauliukevičius pastebi, kad vis dėlto jauni žmonės dažniau renkasi įprastą ir saugų kelią verslui, nors ir pripažįsta, kad kūrybiškumo kelias – efektyvesnis.

Forumo metu organizuojamoje improvizuotoje mugėje jaunieji verslininkai galės ne tik stebėti kūrybiškai mąstančius kolegas, bendrauti su jais, bet ir pristatyti savo įmonės paslaugas ar produktus potencialiems klientams. Mugės dalyviai kviečiami registruotis adresu info@smtp.lt iki gegužės 25 d. ir pristatyti ŠMTP savo lankstukus, plakatus, informacinę medžiagą ar produktų pavyzdžius.

Forumo „Kūrybiškumas ir verslo idėjos“ metu netradicinėje stimuliuojančioje ŠMTP aplinkoje svečiai bus kviečiami ne tik dalyvauti Jauno verslo mugėje, bet ir drąsiai kreiptis pagalbos ar patarimo į patyrusius verslo ekspertus – Aurimą Staškevičių, Ramūną Bložę, Audrių Zabotką, kurie nemokamai dalins milijono vertus atsakymus.

Dvi dienas bus skaitomi pranešimai aktualiomis temomis: organizacijų psichologas Mantas Tvarijonavičius pasakos apie įtakos darymą aplinkiniams ir manipuliacijos galią, o Finansinio savarankiškumo mokyklos steigėjas Augustas Alešiūnas, Lietuvos marketingo asociacijos valdybos pirmininkas Simonas Bartkus, televizijos prodiuseris Laurynas Šeškus ir pramoginių renginių organizatorius Jogaila Morkūnas duos patarimų, kaip „supakuoti“ verslo idėją skirtingoms auditorijoms: investuotojams, rinkai, visuomenei. Kūrybinėse dirbtuvėse, kurias moderuos inovacijų vadybos ekspertas Linas Eriksonas, bus keliamas klausimas, ar yra suderinami technologijų parkai ir kūrybiškumas.

Smalsiems lankytojams duris atvers ŠMTP patalpose įsikūrę „Virtualus biuras“ ir pirmasis bendradarbystės (coworking‘o) centras „HUB Vilnius“. Kūrybiško mąstymo išvargintas smegenis bus galima pailsinti stalo žaidimų turnyre, gurkšnojant šaltą arbatą pavėsyje ar tiesiog smagiai leidžiant laiką su bendraminčiais barbekiu metu.

Forumas „Kūrybiškumas ir verslo idėjos“ kartu su Jauno verslo muge yra „Inovatyvaus verslo idėjų turnyro“ dalis. Projekto metu, iki pat rugpjūčio mėnesio, interneto svetainėje www.versloturnyras.lt galima pateikti savo verslo idėją bei gauti patarimų ar konsultacijų iš verslo valdymo, strateginio planavimo, marketingo bei finansų valdymo ekspertų. Geriausių verslo idėjų autoriai pasidalins 10 000 litų prizinį fondą.

Projektas „Inovatyvaus verslo idėjų turnyras“ finansuojamas iš specialiosios Ekonomikos augimo ir konkurencingumo didinimo programos pagal 2007-2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programos 1 prioriteto „Ūkio konkurencingumui ir ekonomikos augimui skirti moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra" įgyvendinimo priemonę „Inogeb LT-1“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 parkas Verslas
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką