Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 1d. 13:53

Smailytė: aš dar nebankrutuoju! (atnaujinta 14.38 val.)

Nesusitarė: R.Smailytė visomis išgalėmis reklamavo „Renatos“ brendį, o dabar siekia uždrausti šio prekės ženklo naudojimą.
Martyno Vidzbelio/„Scanpix“ nuotr. / R.Smailytę išgarsino skandalai ir jos išreklamuotas gėrimas.

Kavą su brendžiu išgarsinusi ir odontologijos kliniką Vilniuje neseniai atidariusi Renata Smailytė neišvengė sunkmečio problemų, tačiau verslininkė 15min.lt tikino, kad priešai ir konkurentai apie jos bankrotą gali tik pasvajoti.

Garsiąją kaunietę odontologę R.Smailytę prispaudė skolos.

Praėjusį penktadienį neoficialiai nuskambėjo grasinimai iškelti bankroto bylą R.Smailytės sostinėje įkurtai „RS klinikai“, o šį pirmadienį ta proga verslininkę aplankė kai kurie TV žurnalistai.

Tačiau naujienų portalui 15min.lt R.Smailytė pareiškė, kad jos finansiniai sunkumai ne tokie dideli, kad palaužtų. „Klinika dirba ir, draugų džiaugsmui bei nedraugų nedžiaugsmui, ilgai dirbs!“ – įsitikusi 44 metų R.Smailytė.

Jos vadovaujama klinika iki šiol buvo neatsiskaičiusi su statybininkais už patalpų įrengimą sostinės M.K.Čiurlionio gatvėje.

Tačiau kreditoriams pasiūlius R.Smailytės finansais pasidomėti žurnalistams, dėl skolų žaibiškai buvo susitarta.R.Smailytė įspėjimus esą ignoravo, todėl buvo kreiptasi vieną Kauno skolų išieškojimo firmą.

„Visą laiką, kai pradedi statyti, sąmata būna viena, bet paskui ji išauga. Net ir butą remontuojantis dažnai lieka skolų. Mes ją po truputį, dalimi dengėme, o kadangi visiems statybininkams dabar sunku...“ – minties apie grasinimą bankrotu nebaigė 15min.lt pašnekovė.

Susikaupė ir daug delspinigių

Naujienų portalo žiniomis, R.Smailytės klinikos skola už šildymo bei vėdinimo sistemos įrengimą su delspinigiais siekia apie 50 tūkst. litų.

15min.lt primena, kad R.Smailytė naują odontologijos kliniką su savo inicialais pavadinime oficialiai atidarė prieš 5 mėnesius, sausio 28 dieną.

Pradžioje joje dirbo šeši odontologijos specialistai.

Norėdama pradėti nuosavą verslą, kaunietė ėmė ir paskolą iš banko. „Su bankais irgi sunku, bet kol kas įmokas mokame“, – minėjo R.Smailytė. Už komunalines paslaugas klinika, anot savininkės, taip taip susimoka.

Kreipėsi į skolų išieškotojus

Tačiau klinikos patalpas įrengiantiems statybininkams, panašu, kantrybė jau buvo trūkusi.

Įmonės atstovai skundėsi, kad „RS klinikos“ šeimininkus ne kartą buvo įspėję dėl 30 tūkst. litų skolos grąžinimo. Bet R.Smailytė įspėjimus esą ignoravo, todėl buvo kreiptasi į vieną Kauno skolų išieškojimo firmą.

Pastaroji netgi planavo kreiptis į teismą ir siekti, kad būtų iškelta bankroto byla.

Tačiau šiomis dienomis, kaip minėta, žiniasklaidos dėmesys privertė R.Smailytę rasti būdą, kaip išspręsti finansines problemas. „Mes visas problemas sprendžiame. Aišku, tų skolų buvo, bet sprendžiame, atsiskaitome su kreditoriais, kurie buvo likę nuo remonto laikų“, – kalbėjo R.Smailytė.

Ji tikino neturinti minčių nutraukti ar parduoti odontologijos verslo, nes jis, anot verslininkės, kol kas yra sėkmingai kylantis. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:44
00:10
24:14

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką