Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gegužės 29d. 10:02

„SME Finance“ arsenale – dar viena INVEGOS priemonė

Pinigai
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Pinigai

„SME Finance“ praplėtė bendradarbiavimą su INVEGA Lietuvos ekonomikos skatinimo kontekste ir pasirašė sutartį dėl dar vienos INVEGA priemonės įgyvendinimo. Pasirašyta sutartis dėl Lietuvos įmonių finansavimo pagal priemonę „Paskolos labiausiai nuo COVID-19 nukentėjusiems verslams“. Apie tai skelbiama pranešime žiniasklaidai.

Paskolos labiausiai nuo COVID-19 nukentėjusiems verslams – tai paskolos be užstato, kurios padeda smulkiajam ir vidutiniam verslui, susidūrusiam su sunkumais dėl COVID-19 protrūkio, gauti finansavimą paskolų forma. Paskolos skiriamos minimaliems mėnesiniams mokėjimams padengti: darbuotojų darbo užmokesčiui, nekilnojamo turto nuomai, komunalinėms išlaidoms, paskolų administravimo mokesčiams ir kitoms būtinosioms išlaidoms. Maksimalus paskolos dydis – 1 mln. eurų.

„SME Finance“ šių metų kovo-gegužės mėnesiais iš viso gavo 512 užklausų dėl finansavimo iš Lietuvos bendrovių. „Covid-19“ epidemijos metu pastebėjome ženklų užklausų finansavimui gauti šuolį iš Lietuvos verslo subjektų. Kadangi Lietuvos verslui tradicinis finansavimas tapo sunkiau prieinamas dar nuo 2019 m. antrojo pusmečio, matome tendenciją, kad bendrovės aktyviai kreipiasi dėl finansavimo į alternatyvaus finansavimo rinkos žaidėjus. Priemonė „Paskolos labiausiai nuo COVID-19 nukentėjusiems verslams“ yra jau penkta INVEGOS priemonė „SME Finance“ siūlomų paslaugų arsenale. Skirtingų priemonių turėjimas leidžia mums pasiūlyti verslams daugiau būdų, kaip greičiau įveikti „Covid-19“ sukeltas pasekmes ir pasiruošti ekonomikos stabilizavimui“, – teigia Mindaugas Mikalajūnas, „SME Finance“ vadovas.

„Finansų tarpininkų skaičiaus augimas siekiant padėti labiausiai nukentėjusiems verslams – vienas geriausių raktų siekiant sukurti kiek įmanoma platesnes pagalbos verslui galimybes dabartinėje situacijoje“, – sako INVEGA vadovas Kęstutis Motiejūnas.

Iš viso SME Financeyra pasirašiusi penkias sutartis dėl INVEGA priemonių įgyvendinimo:

  • „Paskolos labiausiai nuo COVID-19 nukentėjusiems verslams“

  • Finansinė skolinimo priemonė „Alternatyva“

  • „Portfelinės garantijos paskoloms-2“

  • „Portfelinės garantijos faktoringo sandoriams-2“

  • Palūkanų kompensacijos

„SME Finance“ bendradarbiauja su „Invega“ nuo 2018 m. Prieš trejus metus prasidėjęs bendradarbiavimas, „SME Finance“ leido Lietuvos įmonėms teikti faktoringo paslaugas su „Invegos“ portfelinėmis garantijomis dar palankesnėmis sąlygomis.

Temos: 2 Pinigai Invega

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

00:21
00:57
00:52

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Interviu
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką