Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Snoro“ bankroto administratorius teismui pateikė kreditorių reikalavimų sąrašą, kurių bendra suma – 9,4 mlrd. litų

„Snoras“
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / „Snoras“
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį bankroto administratorius teismui pateikė detalius banko „Snoras“ kreditorinius reikalavimus vertinimo procesui. Bendra pateiktų kreditorinių reikalavimų suma suma siekia 9,4 mlrd. litų, tačiau dalis šių reikalavimų yra ginčijama, todėl galutinė teismo patvirtintų reikalavimų suma gali ženkliai keistis.

Per 30 dienų terminą bankroto administratorius kartu su „Snoro“ specialistais patikrino 27708 gautas kreditorių paraiškas. Kiekvienas kreditorinis reikalavimas buvo analizuojamas lyginant kreditoriaus pateiktus duomenis su banko „Snoras“ duomenimis. Beveik 500 banko darbuotojams teko apdoroti apie 270 000 dokumentų lapų, o tai plotu prilygsta kone 40 krepšinio aikščių. Kiekvienas pateiktas reikalavimas ir jo priedai buvo nuskanuoti, sugrupuoti ir išsaugoti elektroninėje banko sistemoje. Tuo pačiu dokumentų originalai saugomi banko „Snoras“ archyve.

Kartu su kreditorių sąrašu Vilniaus apygardos teismui pristatytas 40 GB duomenų apimties kietasis diskas su detaliu lyginamuoju tvarkaraščiu, originalių kreditorinių reikalavimų ir lydinčiųjų dokumentų kopijomis. Tai turėtų pagelbėti teisėjui daug greičiau ir paprasčiau peržiūrėti lydinčius dokumentus vertinimo proceso metu. Ir tuo pačiu, teisėjui paprašius bankroto administratorius pateiks originalius dokumentus.

Taip pat bankroto administratorius teismu pateikė ir 311 kreditorinių paraiškų, kurios buvo gautos pasibaigus kreditorinių reikalavimų pateikimo terminui.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką