Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Snoro“ verslo klientus Kaune draudimo išmokos per Ūkio banką pasieks artimiausiomis dienomis

Bankas „Snoras“
Aliaus Koroliovo nuotr. / Bankas „Snoras“
Šaltinis: 15min
0
A A

Ūkio bankas gruodžio 12 d. pasirašė mokėjimo paslaugų sutartį su valstybės įmone „Indėlių ir investicijų draudimas“, kuria remiantis Ūkio bankui vėliausiai iki gruodžio 19 d. bus perduota informacija apie indėlių draudimo išmokas įmonėms, buvusioms banko „Snoras“ indėlininkėms Kauno apskrityje. Iškart po to bus pradėtos mokėti įmonėms priklausančios išmokos. Valstybės draudžiama indėlio suma siekia iki 345,3 tūkst. litų.

Tam, kad lėšų grąžinimas juridiniams asmenims vyktų kuo operatyviau ir sklandžiau, Ūkio bankas kviečia įmonių vadovus ar jų įgaliotus asmenis kreiptis į artimiausią Ūkio banko skyrių atsidaryti banko sąskaitą ir užpildyti prašymą dėl indėlių draudimo pervedimo į banko sąskaitą Ūkio banke. Dokumentų sąrašą, kuris reikalingas norint atidaryti įmonės sąskaitą Ūkio banke, galima surasti svetainėje www.ub.lt. Įmonės, kurios yra Ūkio banko klientės, savo prašymus gali pateikti tiesiog per elektroninės bankininkystės sistemą Eta banką.

Ūkio banke veikia specialus telefono numeris buvusiems „Snoro“ banko klientams: norintys pasikonsultuoti dėl draudimo išmokų, kviečiami skambinti numeriu Kaune 8 (37) 787 655. Įmones taip pat gali registruotis el. paštu draudimoismokos@ub.lt.

Draudimo išmokos gyventojams, laikiusiems lėšas banke „Snoras“, bus mokamos per SEB banką. Privatūs Ūkio bankas klientai, kuriems priklauso draudiminė išmoka, gali gauti išmoką į savo sąskaitą, esančią Ūkio banke. Savo sąskaitos numerį privatūs klientai gali sužinoti bet kuriame Ūkio banko filiale ar skyriuje arba paskambinę nemokama linija (8 800) 100 07. Gyventojai, kurie nėra Ūkio banko klientai, gali kreiptis į artimiausią Ūkio banko skyrių ir atsidaryti banko sąskaitą.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką