Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 11d. 13:18

„Sodra“ į „Aviva Lietuva“ pensijų fondų sąskaitą pervedė 15,9 mln. litų

„Sodra“
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / „Sodra“

„Sodra“ už 2009 metų antrą ketvirtį į gyvybės draudimo ir pensijų bendrovės „Aviva Lietuva“ pensijų fondų sąskaitą pervedė 15,9 mln. litų. Dėl šiemet priimtų įstatymų sumažėjus įmokoms iš „Sodros“ į privačiuosius pensijų fondus nuo 5,5 proc. iki 2 proc., bendrovės pensijų fondų sąskaitą papildė 17,3 mln. litų arba 51,1 proc. įmokų mažiau, lyginant su praėjusių metų antruoju ketvirčiu, kuomet šios įmokos sudarė 33,2 mln. Lt.

„Apgailestaujame, kad dėl skubotai priimtų įstatymų, šiemet pensijų fondų klientai negali pasinaudoti galimybe investuoti daugiau savo pensijų fondų lėšų šiuo pensijų fondams palankiu investiciniu laikotarpiu – visi šiuo metu šalyje veikiantys pensijų fondai nuo metų pradžios uždirbo teigiamą grąžą“, – teigė „Aviva Lietuva“ generalinė direktorė Asta Ungulaitienė.

„Aviva Lietuva“ pensijų fondai „Europensija“, „Europensija plius“ ir Europensija ekstra“ nuo 2009 m. pradžios iki rugsėjo 9 d. uždirbo atitinkamai + 9,5 proc., +10,4 proc., ir +14,6 proc. grąžą. Iš „Sodros“ gauta 2009 m. antrojo ketvirčio gyventojų socialinio draudimo mokesčio dalis jau paskirstyta į klientų asmenines pensijų fondų sąskaitas: į fondą „Europensija plius“ pervesta 10,4 mln. litų naujai gautų lėšų, į fondą „Europensija“ pervesta 2,9 mln. litų, o į fondą „Europensija ekstra“ pervesta 2,6 mln. litų. „Aviva Lietuva“ pensijų fondų turtas gavus naujas įmokas sudaro 406 mln. Lt., t.y. 14 mln. litų daugiau, negu nuo 2003 metų į bendrovės pensijų fondų sąskaitą pervedė „Sodra“.

Bendrovės pensijų fondų klientų skaičius šiuo metu viršija 150 tūkstančių. Pagal klientų skaičių „Aviva Lietuva“ yra viena iš trijų didžiausių II-osios pakopos pensijų kaupimo paslaugas teikiančių bendrovių Lietuvoje. Pusė tūkstančio profesionalių bendrovės finansų konsultantų visoje Lietuvoje gali kompetentingai patarti pensijos kaupimo ir gyvybės draudimo klausimais. „Aviva Lietuva“ pensijų fondų klientai investavimo rezultatus gali stebėti asmeninėse sąskaitose bendrovės internetiniame puslapyje http://www.epensija.lt.


 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką