Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 liepos 26d. 16:33

SOS vaikų kaimų vaikus tobulėti skatins „Samsung“ parama

„Samsung“
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / „Samsung“
Trečiadienio vakarą Vilniuje, Nacionalinėje dailės galerijoje surengtame renginyje buvo paskelbta apie Įkvepiančio „Samsung“ bėgimo „Hope Relay“ pabaigą. Renginyje buvo apibendrinti beveik du mėnesius vykusio projekto rezultatai. Projekto metu žmonės pinigus rinko naudodamiesi mobiliąja „Hope Relay“ programėle, kuri įveiktus kilometrus vertė į lėšas SOS vaikų kaimams. Visa paramos suma, kurią „Samsung“ padovanojo Lietuvos SOS vaikų kaimams, siekia 55 tūkst. eurų (beveik 190 tūkst. litų).

10 tūkst. eurų (34 650 Lt) suma buvo surinkta Lietuvos žmonių, naudojusių „Hope Relay“ programėlę savo išmaniuosiuose telefonuose. Ši suma bus skirta SOS vaikų kaimų šeimų kasdienio gyvenimo reikmėms. Likusią paramos dalį sudarys kompanijos „Samsung“ dovanojama techninė įranga ir lėšos vaikų technologiniams įgūdžiams lavinti prisijungiant prie tarptautinės programos „Hope for Youth“ (liet. Viltis jaunimui).

„Kompanijos vardu noriu padėkoti visiems patikėjusiems šia iniciatyva, prisijungusiems ir aktyviai dalyvavusiems projekte. Šiandien mes pažymime Įkvepiančio “Samsung„ bėgimo “Hope Relay„ pabaigą, tačiau mūsų bendradarbiavimas su Lietuvos SOS vaikų kaimais tik prasideda. Tikiu, kad “Samsung„ inicijuotos ugdymo programos padės vaikams siekti savo tikslų ir drąsiai sutikti gyvenimo iššūkius“, – kalbėjo iš Rygos į renginį atvykęs „Samsung Electronics Baltics“ prezidentas Josephas Kimas.

Pasak SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugijos direktoriaus Audriaus Natkevičiaus, „labdaros projektai iš dalies grąžina skolą vaikams, augantiems globos įstaigose ir praeityje patyrusiems skriaudą. „Samsung“ parama bus pamatas kuriant šviesią ir sėkmingą mažųjų ateitį“.

Tarptautinė 18-oje šalių organizuota iniciatyva vienu metu vyko trijose Baltijos valstybėse. Lietuviai į projektą įsijungė noriai ir aktyviausiai lyginant su Latvija ir Estija. Mūsų šalyje programėlę į išmaniuosius telefonus parsisiuntė beveik 8 tūkst. naudotojų, kurie įveikė per 30 tūkst. kilometrų. Kita vertus, smalsūs ir aktyviai naująsias technologijas išbandantys lietuviai programėlę naudojo ir sportuodami lėšas rinko vangiau nei kolegos iš kaimyninių valstybių.

„Minant dviratį maratone ne kartą kirba mintis sustoti ir mesti jį į šalį. Bet žinojimas, kad mano pastangos duos tiesioginį rezultatą vaikams, tiesiog neleido sustoti. Pasirodo, tokie projektai kaip „Hope Relay“ yra ir puikus motyvas siekti gerų sportinių rezultatų“, – juokėsi prie „Hope Relay“ komandos birželio mėnesį dviračių maratone prisijungęs ir itin sėkmingai jame dalyvavęs šokėjas, daugkartinis pasaulio sportinių šokių čempionas Arturas Bajoras.

„Ne mažiau nei materialinė parama vaikams svarbus emocinis palaikymas, – kalbėjo projekto ambasadorė bėgikė, Lietuvos čempionė Vlada Musvydaitė-Baranauskienė, birželio mėnesį jiems surengusi specialią treniruotę su šalies čempionu lengvaatlečiu Vitalijum Kozlovu ir keliskart Europos ir pasaulio čempionu baidarininku Tomu Gadeikiu. – Vaikams surengtos treniruotės metu mačiau kaip iš pradžių labai nedrąsūs vaikai skyrus jiems šiek tiek dėmesio atgijo ir su didžiuliu entuziazmu kartojo rodomus pratimus. Manau, kad būtent dėmesys ir mūsų visų palaikymas gali padėti šiems vaikams sėkmingai siekti savo tikslų ateityje“.

Gegužės 29-ąją prasidėjęs Įkvepiantis „Samsung“ bėgimas „Hope Relay“ įtraukė žmones iš visos Lietuvos, kurie pėsčiomis, bėgte, riedėdami dviračiu ar kitaip aktyviai judėdami rinko lėšas šalies SOS vaikų kaimams. Prie projekto prisijungė ir įvairiausių sporto šakų atstovai ir sporto entuziastai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir kitų šalies miestų. Su telefonais rankose bėgo regbininkai, futbolininkai, ledo ritulininkai, buvo suburta „Samsung Hope Relay“ komanda – ant dviračių sėdo ir maratonus įveikė ne tik profesionalūs sportininkai, bet ir šokėjai, dainininkai ir patys kompanijos „Samsung“ atstovai. Programėlė aplink šalį keliavo kartu su ultramaratoninku Aidu Ardzijausku. Iniciatyvą taip pat palaikė ir aktyviai joje dalyvavo liepos 18 dieną Ašforde olimpinio deglo estafetėje Lietuvai atstovavę – Birutė Statkevičienė, Kazimieras Budrys, Modestas Paulauskas ir Antanas Zabulis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 1 Samsung

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

14:52
00:26
00:21

Esports namai

Kiekvienas gali

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką