2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Sostinėje vyksta „Jamam“ akcija: pirkėjų elgesys stebina pardavėjus

Pirkėjams visame pasaulyje dar tik ruošiantis šluoti parduotuves „juodojo penktadienio“ proga, šį savaitgalį sostinėje vyksta lietuviškasis šios akcijos analogas – „Jamam“ dienos. Į sostinės prekybos ir pramogų centrą „Akropolis“ suplūdę žmonės, regis, ekonominio sunkmečio nejaučia.
Vilniaus „Akropolyje“ vyksta „Jamam“ akcija
Vilniaus „Akropolyje“ vyksta „Jamam“ akcija / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Akcijos „Jamam“ metu, dar prieš kelierius metus „Akropoliuose“ žmonių būdavo taip sausakimša, kad nebuvo kur obuoliui nukristi, tad lyginant su tuo, šiemet gerokai laisviau.

Sostinėje esančio prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje dar yra laisvų vietų, o kai kurie kalbinti praeiviai tikino specialiai nevykę pirmąją akcijos dieną – vengė spūsčių.

Čia sutikti Janina ir Sergejus atskleidė, kad šiemet apsipirkimui nusprendė skirti konkrečią sumą.

Nors paklausti dar nežinojo, ką konkrečiai norėtų įsigyti, tačiau teigė, kad tai bus maždaug perpus mažesnė pinigų suma nei pernai.

„Kažkiek nusprendėme pasitaupyti, nes viskas labai pabrango. Atvažiavome, nes tikimės, kad galbūt pavyks aptikti kokią akciją ar reikalingą dalyką su labai gera nuolaida. Nesąmonių tikrai nepirksim, kad tik pinigus išleistume“, – juokėsi pašnekovė.

Nuolaidos galvų nesusuko

Nors įprastai kasmet lietuviai daugiausia tokių akcijų metu trokšta įsigyti buitinės technikos ar elektronikos, tačiau šio tipo parduotuvėse grūsčių šeštadienį nebuvo.

Priešingai nei kosmetika ar parfumerija prekiaujančiose vietose, kur link kasų nusidriekė ilgos eilės.

Vienoje tokių parduotuvių sutikta Vida pasakojo atvykusi įsigyti priemonių sau, o kartu pasidairyti kalėdinių dovanų.

„Nepasakyčiau, kad tos nuolaidos yra tokios didelės, kad jau čia reikėtų viską krepšiais griebti. Na, bet kažkokios jos yra.

Jau mačiau, kad man baigiasi kelios priemonės, bet vis kažkaip neprisiruošdavau nuvažiuoti atsinaujinti kosmetikos krepšelio, tai šiandien pamaniau, kad išeiginė, tai galiu skirti tam laiko ir atvažiavau“, – dalijosi pašnekovė.

Proga romantiškam pirkiniui

Vienoje juvelyrikos salelių sutikta pora nepanoro prisistatyti, tačiau sutiko pasidalyti, kad atvyko išrinkti sužadėtuvių žiedo būsimai nuotakai.

„Kad ženysimės susitarėm jau seniai, jau beveik 10 metų kartu gyvename. O jis man šiandien ir sako – tai važiuojam, kaip tik nuolaidos, gal pažiūrėsim tau žiedą. Tikras romantikas“, – juokėsi mergina.

Daugiau nei dešimtmetį rengiamos, tradiciškai tris dienas vyktančios akcijos „Jamam“ metu Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropolių“ lankytojai gali rinktis prekes ir paslaugas su specialiais pasiūlymais ir nuolaidomis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką