Dabar populiaru
Publikuota: 2013 vasario 12d. 14:31

Speciali komisija prižiūrės daugiabučių namų atnaujinimo programą Raseinių rajone

Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas atliekanti Regina Petreikienė sudarė komisiją, kuriai pavesta rajono Savivaldybės daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programos priežiūra ir kontrolė.

„Daugiabučių namų atnaujinimo programos paskirtis – didinti energetinį efektyvumą tuose namuose, kurių savininkams tenka didžiausia finansinė našta už suvartotą šilumos energiją. Tačiau, kad daugiabučių atnaujinimo procesas eitųsi sklandžiai, jam būtina atsakinga priežiūra ir kontrolė“, – sako R. Petreikienė.

Komisija sudaryta atsižvelgiant į tai įpareigojantį praėjusių metų spalio mėnesį priimtą Raseinių rajono savivaldybės tarybos sprendimą, kuriuo taip pat buvo patvirtinta ir Raseinių rajono savivaldybės daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programa. Jos pagrindiniai tikslai – sumažinti Raseinių, Ariogalos miestų ir Viduklės miestelio daugiabučių gyventojų patiriamas išlaidas už šilumos energiją, pagerinti žmonių gyvenimo kokybę bei komforto sąlygas.

Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus sudarytai komisijai vadovaus rajono Savivaldybės administracijos Ekonomikos ir ūkio departamento direktorė Indrė Antanaitienė, o joje dirbs rajono Ekonomikos ir ūkio departamento Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vedėjas Robertas Pareigis ir vyriausioji specialistė Judita Norvilaitė, Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas Andrius Petruškevičius ir Bendrųjų reikalų ir informacinių technologijų skyriaus vyriausioji specialistė Ramunė Hazir.

Komisija, vykdydama daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programos priežiūrą, nustatys, ar ši programa vykdoma sklandžiai ir, pastebėjus problemas, siūlys jų sprendimo būdus. Komisijos nariams taip pat keliamas uždavinys – išnagrinėti ir išanalizuoti Lietuvos Respublikos valstybės paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti ir daugiabučiams namams atnaujinti (modernizuoti) įstatymą ir kitus teisės aktus, reikalingus Komisijos veiklai įgyvendinti, bei esant poreikiui, teikti pasiūlymus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką