2024-06-17 15:10 Atnaujinta 2024-06-17 15:32

Specialiųjų tyrimų tarnyba pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimai neskaidrios „Foxpay“ veiklos

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT), įvertinusi turimą informaciją, pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo nusikalstamu būdu gauto turto legalizavimo (BK 216 str.) ir kišimosi į valstybės tarnautojo ar viešojo administravimo funkcijas atliekančio asmens veiklą (BK 288 str.)., pranešama institucijos tinklalapyje.
Ieva Trinkūnaitė ir Vilhelmas Germanas (Vilius Židelis)
Specialiųjų tyrimų tarnyba

Dėl didelės informacijos apimties, ikiteisminis tyrimas pradėtas, kad būtų galima priimti objektyvų sprendimą ir įvertinti ar gauti duomenys sudaro nusikalstamos veikos sudėties požymių visumą.

Šiuo metu pareikštų įtarimų nėra, nurodo STT.

2024 m. birželio 6 d. STT gavo Generalinės prokurorės pavedimą atlikti nurodytų faktinių aplinkybių patikslinimą dėl viešojoje erdvėje pasirodžiusios informacijos apie įmonės „Foxpay“ veiklą.

Įvertinus informaciją iš baudžiamosios teisės pusės ir atlikus informacijos patikslinimą, nutarta pradėti ikiteisminį tyrimą.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą