Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Startuoja internetinė registracija į „Small Planet Airlines“ skrydžius iš Vilniaus

„Small Planet Airlines“ lėktuvas
Kompanijos nuotr. / „Small Planet Airlines“ lėktuvas
Šaltinis: 15min
0
A A

Oro bendrovė „Small Planet Airlines“ pradeda keleivių internetinę registraciją į visus savo skrydžius iš tarptautinio Vilniaus oro uosto. Registruotis į skrydžius galima adresu http://checkin.smallplanet.aero, teigiama išplatintame pranešime.

„Esame atostogų vežėjas ir stengiamės, kad mūsų keleiviams kelionė į atostogų šalį būtų kuo malonesnė. Registracija internetu taupo keleivių laiką, leidžia pasirinkti norimas vietas lėktuve ir sumažina eiles oro uoste. Ši naujovė turėtų būti ypač patraukli su vaikais atostogauti vykstančioms šeimoms, nes iš anksto užsiregistravus į skrydį, jiems nereikės laukti eilėse prie registracijos stalų, o savo lagaminus jie galės palikti specialiai tam skirtoje bagažo registracijos vietoje“, – apie naujovę pasakoja „Small Planet Airlines“ generalinis direktorius Vytautas Kaikaris.

Registracija internetu į kitos dienos skrydžius pradedama nuo 16 val. ir baigiama likus 3 val. iki nurodyto išskridimo laiko. Nespėjus ar nepavykus užsiregistruoti internetu, tai visada galima padaryti atvykus į oro uostą prie skrydžio registracijos stalų.

Registruodamiesi internetu keleiviai gali pasirinkti norimą vietą lėktuve ir atsispausdinti įlaipinimo taloną. Įlaipinimo taloną galima išsaugoti ir mobiliajame telefone, jeigu jame yra programa, galinti atidaryti PDF tipo dokumentus.

Savo registruojamą bagažą keleiviai turi užregistruoti ir palikti specialiai tam skirtoje bagažo registracijos vietoje („Baggage drop–off point“). Bagažo registracija baigiama likus 1 valandai iki tvarkaraštyje nurodyto išvykimo laiko.

Užsiregistravus į skrydį internetu ir savarankiškai atsispausdinus įlaipinimo taloną, į oro uostą rekomenduojama atvykti iš anksto, kad būtų pakankamai laiko bagažo registracijai ir saugumo patikrai.

Prie įlaipinimo vartų visi keleiviai turi atvykti likus ne mažiau kaip 30 min. iki planuojamo išskridimo laiko. Įlaipinimo vartų personalui jie turi parodyti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir įlaipinimo taloną, kuris turi būti atspausdintas arba išsaugotas mobiliajame telefone.

Registruotis į skrydį internetu gali visi keleiviai, išskyrus keleivius, skrendančius su kūdikiais iki 2 metų, be suaugusiųjų palydos keliaujančius vaikus iki 12 metų, atramos ir judėjimo problemų turinčius keleivius bei grupes nuo 10 keleivių.

Registraciją internetu oro bendrovė vykdo bendradarbiaudama su antžeminio aptarnavimo bendrove „Baltic Ground Services“.

 
 
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką