Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 30d. 12:41

Statybos sąnaudų kainos sumažėjo 0,3 proc.

Statybų aikštelės apžiūra
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Statybų aikštelės apžiūra

Statistikos departamentas praneša, kad statybos sąnaudų kainos 2010 m. lapkričio mėn., palyginti su spalio mėn., sumažėjo 0,3 procento.

2010 m. lapkričio mėn., palyginti su spalio mėn., bendrajam statybos sąnaudų kainų pokyčiui didžiausią įtaką turėjo 1,4 procento sumažėjęs darbo užmokestis ir pridėtinės išlaidos bei 0,2 procento pabrangusios statybinės medžiagos ir gaminiai. Statybos mašinų ir mechanizmų eksploatavimo darbo valandos kainos lapkričio mėn. beveik nepasikeitė.  

Statybinių medžiagų ir gaminių kainų pokytį daugiausia lėmė 0,8 procento pabrangusios elektrotechninės medžiagos, 0,6 – bendrosios statybinės medžiagos, 0,3 – metalo gaminiai ir 0,7 procento atpigę įvairių rūšių betonas ir mišiniai, 0,3 – apdailos medžiagos.

Per metus (2010 m. lapkričio mėn., palyginti su 2009 m. lapkričio mėn.) statybos sąnaudų kainos padidėjo 0,5 procento. Metinį kainų pokytį lėmė per dvylika mėnesių 1,5 procento padidėjęs darbo užmokestis ir pridėtinės išlaidos bei 0,3 procento pabrangusios statybinės medžiagos ir gaminiai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką