Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Stokholme įkurtas lietuvių verslo ir profesionalų verslo klubas

Lietuvių verslo ir profesionalų klubo Stokholme nariai
facebook.com nuotrauka / Lietuvių verslo ir profesionalų klubo Stokholme nariai
Šaltinis: 15min
0
A A

2015 m. gegužės 9 d. įvyko Lietuvių verslo ir profesionalų klubo Stokholme steigiamasis susirinkimas. Susirinkime dalyvavo 22 lietuviai, kurie pritarė Iniciatyvinės grupės pasiūlymui įsteigti klubą.

Klubas sieks skatinti Stokholme ir aplink jį gyvenančių Lietuvos verslininkų, menininkų, mokslininkų ir kitų profesionalų bendravimą ir bendradarbiavimą tarpusavyje, kuriant Lietuvos atstovų tinklą. Bus siekiama tapti patirties, informacijos ir kontaktų centru Lietuvos atstovams Švedijoje.

Klubas planuoja organizuoti renginius, skatinančius keistis idėjomis ir patirtimi, pažinti Švediją ir tobulėti. 

Klubas planuoja organizuoti renginius, skatinančius keistis idėjomis ir patirtimi, pažinti Švediją ir tobulėti. 

Skelbiama, kad klubas tęs jau užsimezgusį bendradarbiavimą su Lietuvos Respublikos Ambasada Švedijos karalystėje ir organizacija „Global Lithuanian Leaders“.

Taip pat bus siekiama bendadarbiauti su Lietuvos Respublikos valstybinėmis institucijoms, nevyriausybinėmis organizacijoms bei asocijuotomis verslo struktūromis, verslininkais ir kultūros veikėjais.

Klubas plėtos ryšius su Švedijos verslo ir nevyriausybinėmis organizacijomis, keičiantis patirtimi, informacija, bei didinant žinojimą apie Lietuvos mokslininkus, menininkus, verslininkus ir verslo kultūrą.

Išrinkta klubo Valdyba: pirmininkė – Rūta Smertinienė, tikrieji nariai: Audrius Masiulionis, Martynas Urbelionis, Veronika Paulauskas, Dainius Jurevičius, pavaduojantys nariai: Regina Molina, Vita Gartė, Donatas Skidzevičius.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką