Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Studentai skolinasi 3,4 mln. Lt

Studijos1767
Studijos
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau nuo 2014 m. balandžio 17 d. studentai galės pasirašyti valstybės remiamų paskolų sutartis. Apie skirtą paskolą bus galima sužinoti balandžio 16 d. prisijungus prie savo anketos Valstybinio studijų fondo interneto tinklalapyje.

2014 m. kovo 28 d. pasibaigus prašymų-anketų teikimui paskoloms pavasario semestrui gauti, iš viso buvo pateikti 1 345 prašymai. Paskolos skirtos ne visiems pateikusiems prašymus-anketas. 

Patikrinus studentų pateiktus duomenis, buvo atrinkti 1205 prašymai valstybės remiamoms paskoloms gauti. Šioms paskoloms išmokėti bus skiriami 3,4 mln. litų. 

Paskolos nesuteiktos tiems studentams, kurie nevykdė įsipareigojimo laiku mokėti įmokas pagal anksčiau sudarytas paskolų sutartis, taip pat išėjusiems akademinių atostogų, nutraukusiems ar sustabdžiusiems studijas, atsisakiusiems paskolos arba tiems, kurie neturėjo teisės gauti atitinkamos rūšies paskolą.

Studentai, kuriems paskirta valstybės remiama paskola, nuo balandžio 17 d. iki gegužės 16 d. (imtinai) galės pasirašyti valstybės remiamos paskolos sutartis viename iš atrinktų bankų (DNB bankas, AB „Swedbank“). 

Atvykdamas pasirašyti sutartį į banką, studentas privalo turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Jei negali kreiptis pats studentas, tai gali padaryti ir jo įgaliotas asmuo, pateikęs teisės aktų nustatyta tvarka patvirtintą įgaliojimą.

Pateikus bankui dokumentus, paskolos sutartis sudaroma ne vėliau kaip per 3 darbo dienas. Pirmoji paskolos dalis išmokama ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo sutarties pasirašymo dienos.

Bankas turi teisę atsisakyti su studentu pasirašyti valstybės remiamos paskolos sutartį paaiškėjus faktams apie jo ankstesnių skolinių įsipareigojimų nevykdymą ar netinkamą vykdymą.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką