Dabar populiaru
Publikuota: 2018 kovo 20d. 18:35

Sunki padėtis Lietuvos muitinėje: dešimčių darbuotojų ieško ir „Facebooke“

Darbas Lietuvos muitinėje
Lietuvos muitinės nuotr. / Darbas Lietuvos muitinėje

Lietuvos muitinėje masiškai trūksta darbuotojų – dėl itin mažų atlyginimų tai neatrodo kaip svajonių darbas. Darbuotojų paieška šįsyk skelbiama ir „Facebook“ socialiniame tinkle – Lietuvos muitinė ieško net 79 specialistų.

„Ieškote naujų galimybių bei įdomaus ir prasmingo darbo? Tapkite Lietuvos muitinės pareigūnu. Šiuo metu ieškome net 79 muitinės postų pareigūnų (A9 kategorija) dirbti Vilniaus teritorinės muitinės regione“, – Lietuvos muitinė rašo savo „Facebook“ paskyroje.

Lietuvos muitinės puslapyje nurodoma, kad ieškoma vyresniojo inspektoriaus, imuniteto tarnybos vyriausiojo tyrėjo, muitinės muziejaus vyriausiojo inspektoriaus. Pretenduoti gali tik tie asmenys, kurie turi aukštąjį išsilavinimą.

Kadangi darbuotojų paieška buvo paskelbta ir „Facebook“, komentuoti netrukus suskubo su pareigomis geriau susipažinę žmonės.

„Aukštasis būtinas, o alga nepilni 500 į rankas“, – juokėsi Saulė.

„Investavus į aukštąjį mokslą, eiti į muitinę tikrai neapsimoka. A9 kategorija tai 609,5 euro „ant popieriaus“. Sakyčiau, su šios dienos kainomis ir infliacija, – pasityčiojimas“, – komentavo Marius.

15min jau aprašė tragišką padėtį Lietuvos muitinėje – pasienio postuose susidaro ilgos vilkikų eilės dėl darbo jėgos trūkumo. O darbuotojų trūksta dėl pernelyg mažo darbo užmokesčio.

Lietuvos muitinėje masiškai trūksta darbuotojų – nors etatų yra per 2,3 tūkst., pustrečio šimto jų yra laisvi. Muitinė nuolat skelbia konkursus pareigybėms užimti, tačiau ne visada pavyksta rasti tinkamų kandidatų. Kaltas mažas atlyginimas ir dideli reikalavimai kandidatams.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką