Suskaičiavo: Karalienės Elžbietos II laidotuvės ir gedulas JK vyriausybei kainavo apie 190 mln. eurų

Karalienės Elžbietos II laidotuvės ir gedulo laikotarpis JK vyriausybei kainavo apie 162 mln. svarų sterlingų (186 mln. eurų), pranešė valstybės Iždas.
Karalienė Elizabeth II
Karalienė Elizabeth II / Vida Press nuotr.

Laidotuvių ceremonijos metu šimtai tūkstančių žmonių atvyko į Londoną, kad pagerbtų Karalienės atminimą. Tuo metu velionė buvo pašarvota Vestminsterio salėje, rašo britų naujienų portalas „SkyNews“.

Jungtinės Karalystės Vyriausybės pateiktos išlaidų ataskaitos parodė, kad didžiausią sumą sumokėjo Vidaus reikalų ministerija – 74 mln. svarų sterlingų, po jos sekė Kultūros, žiniasklaidos ir sporto departamentas, kuris padengė 57,4 mln. svarų sterlingų.

Škotijos vyriausybė patyrė 18,8 mln. svarų sterlingų išlaidų, o Velso vyriausybė ir Šiaurės Airijos biuras sumokėjo po maždaug 2 mln. svarų sterlingų.

Iždo atstovai teigė, kad Škotijos ir Velso vyriausybėms bei Šiaurės Airijos biurui buvo visiškai kompensuotos jų patirtos išlaidos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką