2010-05-28 23:02

Sutartis su „LitCapital“ dėl 69 mln. litų rizikos kapitalo fondo steigimo – kitą savaitę

Sutartis su investicijų bendrove „LitCapital“ dėl 69 mln. litų (20 mln. eurų) rizikos kapitalo fondo steigimo bus pasirašyta gegužės 31 dieną.
GERONOMIKA logo
GERONOMIKA logo

Valstybės ir privačių investuotojų lėšos bus investuojamos į įmones, kurios vystosi arba auga ir turi didelį augimo potencialą, tačiau pasižymi didele rizika, rašoma pranešime spaudai.

Privatūs investuotojai į fondą investuos 30 proc. fondo sumos, o Europos investicijų fondo (EIF) valdomas „Jeremie“ kontroliuojantis fondas – likusią dalį.

Investicijų bendrovė „BaltCap“ kartu su EIF balandžio pabaigoje įsteigė 20 mln. eurų (69 mln. litų) rizikos kapitalo fondą, kuris investuos į mažas ir vidutines Lietuvos įmones.

Sausio pabaigoje EIF pasirašė sutartį su bendrovių „Strata“ ir „MES invest“ konsorciumu dėl Verslo angelų fondo I steigimo. 
 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą