Trečiadienio rytą dalis juridinių ir fizinių klientų negalėjo prisijungti prie „Swedbank“ elektroninės bankininkystės.
Kitiems sistema veikė su trikdžiais. Vienos įmonės buhalterė 15min pasakojo, kad verslo aplinkoje dirbti yra beveik neįmanoma.
„Swedbank“ atstovė Karolina Semionovaitė 15min patvirtino, kad ryte sutriko elektroninės bankininkystės darbas. Kodėl, iš pradžių ji dar negalėjo atsakyti. Popiet trikdžius pavyko pašalinti.
„Prieš vidudienį „Swedbank“ užfiksavo interneto banko veiklos trikdžius. El. bankininkystė veikė lėčiau, nei įprasta, kai kuriems klientams nepavyko prisijungti. Techninių trikdžių priežastys buvo išaiškintos ir pašalintos. Šiuo metu interneto bankas veikia stabiliai. „Swedbank“ atsiprašo klientų dėl galimų nepatogumų“, – rašo K.Semionovaitė.
