Dabar populiaru
Publikuota: 2018 birželio 5d. 11:41

Šveicarijoje „Snoro“ bankroto administratoriai rado dar daugiau gulinčių R.Baranausko ir V.Antonovo pinigų

„Snoras“
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / „Snoras“

Banko „Snoras“ administratoriai prieš kelias savaites Šveicarijoje rado beveik 30 mln. frankų, o neseniai – dar septynis. Dviejuose Šveicarijos bankuose gulintys Raimondo Baranausko ir Vladimiro Antonovo pinigai yra įšaldyti, vokiečių kalba rašo Šveicarijos leidinys „Tages Anzeiger“.

Rašoma, kad banke „Julius Baer“ prieš kelias savaites rasti 27 mln. frankų, priklausantys buvusiam „Snoro“ akcininkui V.Antonovui.

Dabar tyrėjai tame pačiame banke rado dar 7 mln. frankų, kurie priklausė kitam banko akcininkui – R.Baranauskui.

Buvusiems savininkams priklaususios lėšos Šveicarijos bankuose užšaldytos bendradarbiaujant su Lietuvos teisėsauga, patvirtino Ciuricho prokurorai.

Jų teigimu, lėšos įšaldytos keliuose bankuose. „Tages-Anzeiger“ teigimu, įsivėlęs ne tik „Julius Baer“ bankas, bet ir „Syz“. Kiek „Snoro“ lėšų rasta pastarajame, bent jau kol kas nėra skelbiama.

Nė vienas iš bankų komentaro pateikti šiuo klausimu nenorėjo, o bankas „Syz“ nei patvirtino, nei paneigė, kad tokių pinigų esama.

„Julius Baer“ nuo 2017 metu su „Snoro“ bankroto administratoriumi ginčijasi teisme dėl 306 mln. eurų. Bankroto administratorius kaltina „Julius Baer“, neva šis tinkamai nepatikrino pinigų šaltinio ir jų „švaros“.

Bankas buvo nacionalizuotas 2011 metais. V.Antonovas ir R.Baranauskas, kartu valdę „Snorą“, yra kaltinami 565 mln. eurų vertės apgaule. Abu šie buvę „Snoro“ savininkai slapstosi Rusijoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Video

02:26
08:17
27:59

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką