Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 23d. 12:19

Šveicariško peiliuko tipo banko kortelė – atsiskaityti, taupyti, pasiskolinti, draustis

„Luminor Black“ kortelė
Organizatorių nuotr. / „Luminor Black“ kortelė

Banko „Luminor“ naujiena klientams – kreditinė kortelė „Luminor Black“ – prilyginama šveicariškam peiliukui. Pasak finansų ekspertų ir naujieną išbandžiusių klientų, ji ne tik apjungia daug funkcijų, išsiskiria saugumu, bet ir taupo savininko pinigus.

„Esame įpratę segmentuoti korteles pagal poreikį: debeto, kredito, kortelės, skirtos atsiskaityti internetu. Tačiau „Luminor Black“, kaip šveicariškas peiliukas, sujungia visus jų privalumus.

Apibendrinant galima sakyti, kad tai kasdieniams poreikiams skirta kreditinė kortelė su patogiausiomis debetinės kortelės bei atsiskaitymo internete funkcijomis“, – apie naują kortelę 15min pasakojo „Luminor“ pardavimų departamento vadovė Lietuvoje Giedrė Blazgienė.

Padeda planuoti šeimos biudžetą

Naujoji kortelė su kredito limitu gali padėti efektyviau planuoti šeimos biudžetą. Atlyginimą galite gauti į sąskaitą be kortelės, nuo kurios nurašomi mokesčiai, paskolos ir kiti įsipareigojimai. O tą sumą, kurią esate suplanavę išleisti, galite persivesti į kortelės sąskaitą.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Naujoji kortelė padeda efektyviau planuoti šeimos biudžetą ir sutaupyti
Luko Balandžio / 15min nuotr./Naujoji kortelė padeda efektyviau planuoti šeimos biudžetą ir sutaupyti

„Jeigu lėšų pritrūktų arba jų prireiktų nenumatytiems pirkiniams – gelbėtų kredito limitas. Taip pat, jei šeimos išlaidas nori valdyti du šeimos nariai, galima pasiimti papildomą kortelę“, – pasakojo banko atstovė.

G.Blazgienės teigimu, pasirinkimas atlyginimą gauti į sąskaitą, o norimą išleisti sumą persivesti į naująją kortelę ne tik galėtų prisidėti prie šeimos finansinio saugumo, bet ir padėti sutaupyti.

Jei šeimos išlaidas nori valdyti du šeimos nariai, galima pasiimti papildomą kortelę.

„Luminor Black“ kredito kortelę taip pat galima pasiimti ir be kredito limito.

Nemokamas pinigų išgryninimas visose Baltijos šalyse

Dar vienas svarbus naujosios kortelės privalumas – nemokamas pinigų išgryninimas, iškilus būtinybei atsiskaityti grynais.

„Jeigu yra galimybė atsiskaityti kortele, o ne grynaisiais – visuomet geriau elgtis būtent taip. Mokėti kortele, ypač užsienyje, verta dėl kelių priežasčių: palankesnio konversijos kurso, galimybės matyti mokėjimų istoriją, saugumo“, – atkreipė dėmesį „Luminor“ pardavimų departamento vadovė Lietuvoje. – Tačiau prireikus visuomet galima išsigryninti reikalingą sumą, juolab, kad su „Luminor Black“ išgryninimas per mėnesį iki 600 Eur „Luminor“ bankomatuose bei iki 400 Eur bet kurių kitų bankų bankomatuose visiškai nekainuoja.“

123rf.com nuotr./„Luminor Black“ kortelės savininkai keliaudami gali jaustis saugūs
123rf.com nuotr./„Luminor Black“ kortelės savininkai keliaudami gali jaustis saugūs

„Luminor“ bankas veikia visose Baltijos šalyse, visiems „Luminor“ klientams Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje taikomos tos pačios sąlygos, tad kaimyninėse valstybėse visi gali jaustis kaip namuose.

Sveikatos draudimas siekia 300 tūkst. eurų

Atsitikus nelaimei kelionėje, su „Luminor Black“ kortele kompensuojama iki 300 tūkst. eurų medicininių išlaidų, tiek gydymui, tiek prireikus papildomo inventoriaus, pavyzdžiui, ramentų.

„Taip pat kompensuojami pokalbiai, jei dėl sveikatos problemų tektų skambinti iš užsienio – Europoje skambučiai nėra brangūs, tačiau yra šalių, kur minutė pokalbio gali kainuoti po kelis eurus, tokiu atveju grąžinama iki 50 eurų“, – sakė G.Blazgienė.

Mokėti kortele, ypač užsienyje, verta dėl kelių priežasčių: palankesnio konversijos kurso, galimybės matyti mokėjimų istoriją, saugumo.

Su visomis kredito kortelės kelionių draudimo sąlygomis susipažinti galite čia.

„Itin aktualūs keliaujant – pamesto, sugadinto ar pavogto, vėluojančio bagažo klausimai. Nesvarbu, keliaujame lėktuvu, laivu ar traukiniu, lagaminai gali dingti. Ir ką daryti, jei atvykus į kruizą laivas turi išplaukti, o lagamino nėra? Bagažas su „Luminor Black“ kortele draudžiamas iki 1000 eurų“, – kalbėjo G.Blazgienė.

Saugi kortelė

Net jeigu kortelėje pinigus laikyti saugiau nei su savimi nešiotis nemenką sumą grynųjų, bankas primena, kaip elgtis praradus kortelę ir kokios galimos papildomos saugumo priemonės.

„Luminor“ nuotr./Giedrė Blazgienė
„Luminor“ nuotr./Giedrė Blazgienė

„Luminor Black“ galima drausti paslauga „Saugi kortelė“. Apdraudus kortelę, jei ji bus pamesta, pavogta ar dėl neteisėtų operacijų užblokuota, klientui skubos tvarka bus pagaminta ir nusiųsta (jei keliaujate ar poilsiaujate svetur – į užsienį taip pat) kortelė, kuria vėl netrukus bus galima naudotis“, – sakė G.Blazgienė.

Pašnekovė pabrėžė, kad užsisakius „Saugios kortelės“ paslaugą, bankas taip pat įsipareigoja reikalui esant atlyginti iki 3 tūkst. eurų sumą per metus dėl neteisėtų operacijų, įskaitant palūkanas. Tai papildoma garantija, kad sąskaitoje esantys pinigai visuomet išliks saugūs.

Šiuo metu „Luminor Black“ galima užsisakyti net neišeinant iš namų – pakaks turėti išmanųjį mobilųjį telefoną su integruota kamera. Naujiems banko klientams banko kortelė metus laiko tarnaus nemokamai, o nauju banko klientu taip pat galima tapti nuotoliniu būdu – daugiau informacijos apie tai rasite „Luminor“ tinklalapyje.

Remiamas turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką