Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 19d. 10:50

Tarpininkaus tarp „flyLAL“ ir nukentėjusių keleivių (atnaujinti 11.25 val.)

Eligijus Masiulis
15min.lt/Irmanto Gelūno nuotr. / Eligijus Masiulis

„flyLAL“ penktadienį pranešė stabdanti savo veiklą.

Susisiekimo ministerija žada tarpininkauti veiklą sustabdžiusios „flyLAL“ ir nukentėjusių keleivių deryboms dėl nuostolių atlyginimo, praneša Lietuvos radijas.

Pirmadienį po pietų susisiekimo ministras Eligijus Masiulis šaukia specialų pasitarimą.

Penktadienį oro skrydžių bendrovei sustabdžius veiklą, iš anksto nusipirktais bilietais negali pasinaudoti beveik 30 tūkstančių žmonių.

E. Masiulis teigia, jog stengsis užtikrinti, kad „flyLAL“ vykdytų savo įsipareigojimus keleiviams.

Kompanija „flyLAL“, nors sustabdytos vežimo licencijos,  turi įsipareigojimų, yra pardavusi bilietų konkretiems žmonėms. Norėdama užtikrinti, kad „flyLAL“ vienaip ar kitaip nepaliktų šitų žmonių likimo valiai, ministerija tarpininkaus ir panaudos visas galimas priemones, kad žmonių lūkesčiai būtų išpildyti. Manome, kad reikalausime ir asmeninės atsakomybės iš „flyLAL“ dėl to, kad nenusišalintų nuo savo įsipareigojimų vykdymo“, – sakė E.Masiulis.

Lietuvos oro bendrovę įsigijusiai šveicarų įmonei nevykdant įsipareigojimų, „flyLAL“ penktadienį pranešė stabdanti savo veiklą. 

Kur pateikti pretenzijas?

Valstybinis turizmo departamentas, remdamasis „Lithuanian Airlines“ administracijos pranešimu, informuoja, kad nuo š. m. sausio 17 d. oro bendrovė „flyLAL-Lithuanian Airlines“ stabdo veiklą ir skrydžių nebevykdo, teigiama bendrovės išplatintame pranešime.

Pretenzijas bendrovei „flyLAL-Lithuanian Airlines“ dėl neįvykusių skrydžių galima pateikti paštu: AB „flyLAL-Lithuanian airlines“, A. Gustaičio g. 4, LT-02512 Vilnius arba el. pašto adresu: info@flylal.com.

Pretenzijų kopijas taip pat reikėtų pateikti Civilinės aviacijos administracijai, Rodūnios kelias 2, LT-02188 Vilnius arba faksu: (8 5) 2739248, el.paštu: caa@caa.lt.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką