2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Teismas leido tęsti laivų nuomos konkursą Palūšėje

Ignalinos savivaldybės skelbtas vandens inventoriaus nuomos ir prekybos konkursas Palūšės kaime, Lūšių ežero pakrantėje, gali būti tęsiamas, nusprendė teismas.
Palūšė
Palūšė / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Temos: 2 Laivas Palūšė

Apeliacinis teismas rugsėjo 15 dieną patenkino savivaldybės prašymu panaikino laikinąsias apsaugos priemones, kuriomis konkursas buvo sustabdytas ir kurias liepą pritaikė Panevėžio apygardos teismas.

Bylą teisme inicijavusios Palūšės bendruomenės pirmininkas Arvydas Gaidelis BNS teigė, jog kaimo gyventojų netenkino konkurso sąlygos, pagal kurias jo laimėtojas ant ežero kranto turėjo pastatyti tris laikinus medinius statinius: „Šitie statiniai labai darkytų bendrą vaizdą ir vaizdą į ežerą“.

Bendruomenė teismams teigė ginanti viešąjį, o planuojami statiniai nėra būtini, nes prie ežero jau yra vandens inventoriaus sandėliai.

Tuo metu savivaldybė teigė, jog konkursu siekiama nustatyti aiškias taisykles inventorių nuomojantiems asmenims, nes iki šiol tai daroma neteisėtai. Anot jos, laikinus statinius būtų galima pašalinti, jei būtų patenkintas bendruomenės ieškinys.

Savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Balinskienė BNS teigė, jog dėl teismo sprendimo savivaldybė negalėjo pasirašyti sutarties su konkurso laimėtoju.

Palūšės kaimo ieškinį Panevėžio apygardos teismas iš esmės turėtų pradėti nagrinėti spalio 18 dieną.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką