2026-06-23 10:23 Atnaujinta 2026-06-23 11:05

„Tele2“ už 2,3 mln. eurų įsigijo dažnių, pratęsė licencijas

Mobiliojo ryšio operatorė „Tele2“ Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) aukcione įsigijo 1,5 tūkst. MHz dažnių bloką bei pratęsė dalį jau turimų dažnių licencijų.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
„Tele2“
„Tele2“ / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

„Tele2“ 20 MHz bloką, kurio naudojimo teisės galios iki 2042 metų, įsigijo už 0,32 mln. eurų, o licencijas įmonė pratęsė už 2 mln. eurų.

„Tele2“ technikos direktoriaus Baltijos šalims Valerijaus Kovzano teigimu, papildomi dažniai leis tikslingiau planuoti tinklo plėtrą.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą