Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

TEO ir „15 min“ pasirašė sutartį dėl naujienų portalo „Zebra.lt“ perleidimo

15min.lt покоряет новые вершины
MM alpinistų nuotr. / 15min.lt
Šaltinis: 15min
0
A A

Didžiausia Lietuvoje integruotų telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugų teikėja TEO LT, AB ir žiniasklaidos koncernui „Schibsted ASA“ priklausanti UAB „15 min“ pasirašė sutartį dėl pramogų naujienų portalo „Zebra.lt“ perleidimo.

Remiantis pasirašyta sutartimi, „15 min“ iš TEO perims naujienų portalą ir jo valdymą bei naudosis prekės ženklu ir interneto domenu „Zebra.lt“.

Interneto paslaugų prekės ženklą ZEBRA ir toliau valdys TEO. Telekomunikacijų bendrovė taip pat toliau teiks elektroninio pašto paslaugas, suteikdama adresus su galūne „@zebra.lt“.

TEO generalinio direktoriaus Arūno Šikštos teigimu, perleidusi naujienų portalą, TEO visą dėmesį sutelks į pagrindinę savo veiklą – telekomunikacijų paslaugų plėtrą ir jų kokybę.

„Džiugu į savo komandą priimti naujienų portalą „Zebra.lt“. Tikiu, kad dirbdami kartu, sukursime daugiau vertės savo skaitytojams ir reklamos užsakovams. Sujungus „Schibsted Media Group“ (SMG) Lietuvoje valdomus interneto portalus „15min.lt“, „Plius.lt“ ir „Zebra.lt“, pasieksime daugiau nei 1,1 mln. unikalių interneto vartotojų. Tai svarbus strateginis žingsnis SMG siekiant tapti didžiausia Lietuvos žiniasklaidos priemonių grupe internete“, – teigė Tomas Balžekas, SMG vadovas Lietuvoje.

Portalas „Zebra.lt“ (iki 2006 metų vadinosi „Takas.lt“) yra vienas pirmųjų portalų Lietuvoje, veiklą pradėjęs dar 1998 metais. Šiuo metu „Zebra.lt“ yra populiariausias pramogų naujienų portalas, itin daug dėmesio skiriantis įžymybių gyvenimui, videoturiniui ir laisvalaikio naujienoms. Portalą skaito vidutiniškai  450 tūkst. unikalių lankytojų per mėnesį.

Apie „Schibsted ASA“

„Schibsted ASA“ yra vienas didžiausių Šiaurės Europos žiniasklaidos koncernų, sėkmingai vykdantis 90 įmonių veiklą 25 pasaulio šalyse – interneto naujienų portalų, laikraščių, skelbimų portalų, televizijos, filmų, knygų bei žurnalų leidybos srityse. Lietuvoje „Schibsted ASA“ įmonių grupei priklauso UAB „15 minučių“, leidžianti savaitraštį „15min“, ir UAB „15 min“, valdanti portalą 15min.lt, UAB „Žurnalų leidybos grupė“ , leidžianti žurnalus – „Žmonės“, „Laima“, „Ji“, „Edita“, taip pat UAB „Plius“, prižiūrinti ir tvarkanti skelbimų portalus „autoplius.lt“, „domoplius.lt“ bei „plius.lt“. Daugiau informacijos – www.schibsted.com.

Apie TEO LT, AB

TEO teikia integruotas telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugas Lietuvos gyventojams ir verslui. Ilgametę patirtį telekomunikacijų versle turinti bendrovė itin didelį dėmesį skiria paslaugų kokybei ir klientų poreikiams. Maždaug 68 proc. TEO akcijų valdo telekomunikacijų bendrovė „TeliaSonera AB“. TEO akcijomis prekiaujama „NASDAQ OMX Vilnius“ vertybinių popierių biržoje.

informacija
TELIA LIETUVA, AB
Vadovas: Kęstutis Šliužas Darbuotojų sk.: 2208 2015m . Pajamos: > 100 mln. Eur
15MIN, UAB
Vadovas: Ramūnas Šaučikovas Darbuotojų sk.: 101 2015m . Pajamos: 3 - 5 mln. Eur
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką