2009-02-23 09:17

„Tez Tour“ skraidins į Gran Kanariją

Tarptautinio kelionių organizatoriaus „Tez Tour“ padalinys vykdys tiesioginius skrydžius į Gran Kanariją. Bendrovei priklausantis padalinys „Travelman“ jau nuo kito mėnesio pradės organizuoti išskirtines keliones į Gran Kanarijos kurortus.
Keliautojai
Keliautojai / Sauliaus Žiūros/BFL nuotr.

Pirmieji tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus oro uosto į Gran Kanariją bus pradėti ovo 18 dieną ir tęsis iki balandžio pabaigos.

Skrydžiai iš Vilniaus oro uosto į Gran Kanarijos Las Palmaso oro uostą bus vykdomi bendradarbiaujant su bendrove „Flylal Charters“, kuri keliautojus į šį kurortą skraidins pačiu didžiausiu turimu orlaiviu „Boeing 757 200“, kuriame telpa 235 keliautojai.

Tuo tarpu kelionių organizatorius „Novaturas“ skrydžius į Gran Kanariją kovo  ir balandžio mėnesiais neseniai atšaukė galutinai.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą