2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Tiesioginių investicijų srautai į Kiniją šiemet sunyko beveik dešimtadaliu

Kinijos ekonomika per 10 šių metų mėnesių tiesioginių užsienio investicijų pritraukė 9,4 proc. mažiau nei tuo pat metu pernai – už 987 mlrd. juanių (125,5 mlrd. eurų), skelbia naujienų agentūra „Xinhua“, remdamasi Prekybos ministerijos duomenimis.
REUTERS-Scanpix nuotr.
REUTERS-Scanpix nuotr.
Temos: 1 Kinija

Jų srautai į paslaugų sektorių sunyko 15,9 proc. iki 672,1 mlrd. juanių, o į gamybos – padidėjo 1,9 proc. iki 283,4 mlrd. juanių, vien tik aukštųjų technologijų sektorių augę 9,5 procento.

Tiesioginių investicijų įplaukos iš pagrindinių srautų labiausiai išaugo Kanados (2,1 karto), Jungtinės Karalystės (95 proc.), Prancūzijos (90 proc.), Šveicarijos (66 proc.), Nyderlandų (33 proc.).

Sausį-spalį Kinijoje įsteigta beveik 42 tūkst. naujų užsienio kapitalo kompanijų, o tai – 32,1 proc. daugiau nei prieš metus.

2022-aisiais Kinija tiesioginių užsienio investicijų pritraukė 6,3 proc. daugiau nei 2021 metais – už 1,23 trln. juanių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką