Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 19d. 12:31

TNS: susidomėjimas bankų naujienomis išaugo 5 kartus

Žmonės laukia eilėje prie „Snoro“ banko Gedimino prospekte.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Žmonės laukia eilėje prie „Snoro“ banko Gedimino prospekte.

2011 m. lapkričio mėnesį žiniasklaidos priemonėse paskelbtų bankų naujienų skaičius išaugo daugiau nei 5 kartus, lyginant su ankstesniais šių metų mėnesiais.

Naujiena apie banko „Snoras“ bankrotą dvigubai padidino susidomėjimą ir kitų Lietuvoje veikiančių bankų naujienomis. Tai parodė rinkos ir žiniasklaidos tyrimų kompanijos „TNS LT“ atlikta komunikacijos analizė, kurio metu 2011 m. lapkričio mėn. buvo analizuojamos naujienos apie bankus pasirodžiusios spaudoje, radijuje, televizijoje ir internete.

„TNS LT“ duomenimis, lapkričio mėnesį iš viso pasirodė beveik 6 tūkst. žinučių apie bankus, kai tuo metu sausio – spalio mėnesiais vidutiniškai būdavo paskelbiama po 1442 pranešimus. Lapkričio mėnesį publikuotų pranešimų kiekis sudaro 34 proc. visos skelbtos metinės informacijos bankininkystės tema.

Lapkričio mėnesį, palyginus su ankstesnių šių metų mėnesių vidurkiu, daugiausiai bankų naujienų skaičius augo radijuje – 11,9 karto ir televizijoje – 9,2 karto. Spaudoje bankų paminėjimų skaičius padidėjo 3,7 karto, internete 4,2 karto.

Banko „Snoras“ paminėjimų žiniasklaidoje lapkričio mėnesį buvo 3,5 karto daugiau nei jų iš viso pasirodė per 10 pirmų šių metų mėnesių. Iš viso lapkričio mėnesį bankas „Snoras“ buvo minėtas 4776 kartus, o 2011 m. sausio-spalio mėnesiais 1359 kartus.

Kitų Lietuvoje veikiančių bankų paminėjimų skaičius lapkričio mėnesį buvo beveik du kartus didesnis už 2011 m. sausio-spalio mėnesių vidurkį. Lapkritį žiniasklaidos priemonėse pasirodė 2826 bankų paminėjimai, tuo metu sausio-spalio vidurkį sudarė 1438 paminėjimai.

Lapkričio mėnesį TV, radijuje ir spaudoje buvo užfiksuotos 2704 bankų reklamos. Tai 46,7 proc. daugiau nei vidutiniškai publikuota 2011m. sausio-spalio mėnesiais.

„TNS LT“ kontroliuoja tarptautinė tyrimų kompanija „TNS Global“, kuri turi sukaupusi daugiau nei 60 metų patirtį rinkos tyrimų ir įžvalgų srityje. TNS atstovybės yra įsikūrusios daugiau nei 80-yje pasaulio šalių  Europoje, Pietų ir Šiaurės Amerikoje, Azijoje ir Ramiojo vandenyno regione, Afrikoje ir Viduriniuose Rytuose.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

23:30
04:39
00:23

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką