2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Transporto, apgyvendinimo ir paslaugų įmonių pajamos antrąjį ketvirtį mažėjo 8 proc.

Lietuvos transporto, apgyvendinimo ir paslaugų įmonės antrąjį ketvirtį gavo 5,7 mlrd. eurų pajamų (be PVM) – 7,9 proc. mažiau nei pirmąjį ketvirtį.
Viešbutis
Viešbutis / 123rf.com nuotr.
Temos: 2 Kaina Statistika

Statistikos departamentas pranešė, kad transporto ir sandėliavimo įmonių apyvarta balandžio-birželio mėnesiais siekė 2,6 mlrd. eurų (to meto kainomis) ir buvo 11,2 proc. mažesnė nei praėjusį ketvirtį.

Dėl karantino kelionių agentūrų, ekskursijų, išankstinio užsakymo paslaugų ir susijusios veiklos įmonių apyvarta (be PVM) per ketvirtį sumažėjo 57,2 proc.

Apgyvendinimo įmonių apyvarta krito 47,9 proc., kino filmų, vaizdo filmų ir televizijos programų gamybos, garso įrašymo ir muzikos įrašų leidybos – 26 proc., meninės, pramoginės ir poilsio organizavimo – 22,9 proc.

Taip pat smarkiai – 22,2 proc. (pašalinus sezono ir darbo dienų skaičiaus įtaką) – sumažėjo oro bendrovių pajamos. Sausumos transporto ir transportavimo vamzdynais įmonių pajamos – atitinkamai smuko 12,8 proc. ir 13 proc.

Paslaugų įmonių apyvarta antrąjį ketvirtį buvo 3 mlrd. eurų – 6,3 proc. mažesnė nei sausio-kovo mėnesiais.

Nepaisant didžiąją antrojo ketvirčio dalį galiojusio karantino, kai kurių veiklų įmonių pajamos augo: kompiuterių programavimo, konsultacinės ir susijusios veiklos – augo 10,2 proc., nekilnojamojo turto operacijų – 8 proc.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką