Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečiadienį Vilniaus biržoje – neįprastai aktyvi prekyba

Finansai
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Trečiadienį Vilniaus biržoje – neįprastai aktyvi prekyba
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį Vilniaus akcijų biržoje apyvarta siekė net 680,8 tūkst. eurų, arba penkis kartus didesnė nei dieną prieš. Tiesa, beveik 86 proc. šios apyvartos sudarė vienas tiesioginis „TEO“ akcijų sandoris. Prekyba kitomis akcijomis vyko labai neaktyviai, praneša „Finasta“ analitikai.

Tik „Ūkio banko“ ir „Aprangos“ akcijų dienos apyvartos dar viršijo 10 tūkst. eurų. Labiausiai brango „Limarko laivininkystės kompanijos“ akcijos – 15,52 proc. Labiausiai pigo „Dvarčionių keramikos“ akcijos – 4,46 proc.

Tiesa, abiejų minėtų akcijų dienos apyvartos buvo labai simbolinės, o kalbant apie „Dvarčionių  keramikos“ akcijas, tai buvo vos antras šių akcijų sandoris per daugiau nei vieną mėnesį. „Lietuvos dujos“ akcijos pigo 0,68 proc., kai bendrovė paskelbė prastus II ketv. finansinius rezultatus, tačiau tokių rezultatų ir buvo tikėtasi.

Taline akcijų apyvarta buvo šiek tiek mažesnė nei Vilniuje ir sudarė 541,4 tūkst. eurų. Tradiciškai aktyviausiai prekiauta „Silvano Fashion Group“ ir „Tallinna Vesi“ akcijomis, kurių buvo perleista atitinkamai už 246 ir 114 tūkst. eurų. Labiausiai brango „Harju elekter“ akcijos – 0,82 proc. Be šių akcijų dar brango tik „Tallinna Kaubamaja“ ir „Tallinna Vesi“ akcijos. Labiausiai pigo „Arco vara“ ir „Viisnurk“ akcijos – 4,57 ir 3,45 proc. Tiesa, abiejų bendrovių akcijomis nebuvo prekiauta aktyviai – apyvartos neviršijo nė 4 tūkst. eurų.

Rygos akcijų biržos indeksas smuko 0,49 proc., o akcijų buvo perleista už 28,4 tūkst. latų. Aktyviausiai prekiauta „Latvijas Gaze“ akcijomis, kurių buvo perleista už 11,4 tūkst. latų, o akcijų kaina sumažėjo 1,1 proc. iki 5,38 lato. Labiausiai brango „Rigas kugu buvetava“ akcijos – 6,73 proc., tačiau šių akcijų dienos apyvarta tebuvo 823 latai. Labiausiai pigo „Grobinos“ akcijos – 3,17 proc. Kitos akcijos neišsiskyrė dideliais akcijų kainų pokyčiais.
 

informacija
NASDAQ VILNIUS SERVICES, UAB
Darbuotojų sk.: 267
INVALDA PRIVATUS KAPITALAS, AB
Vadovas: Dalius Kaziūnas Darbuotojų sk.: 8 2015m . Pajamos: 5 - 10 mln. Eur
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką